Kangaroos

Kangur i jego kieszonka

Chyba każdy miłośnik biegania przynajmniej raz w życiu stanął przed problemem, co zrobić z niezbędnymi drobiazgami, które trzeba mieć przy sobie w czasie treningu. Gdzie schować choćby klucze do domu, kiedy jesteś w stroju, który nie przewiduje możliwości schowania czegokolwiek. Trzymanie ich w ręku oczywiście nie wchodzi w rachubę.
W takiej właśnie sytuacji został postawiony amerykański architekt i biegacz amator – Robert „Bob” Gamm. Nie podając się, postanowił znaleźć wyjście z sytuacji i wpadł na pomysł stworzenia butów z kieszonką. Tak powstała marka Kangaroos.

W roku 1979 Robert Gamm zaprezentował pierwsze buty z małą, zapinaną na zamek błyskawiczny kieszonką. Można było w niej zamknąć wszystkie, drobne skarby, które musimy ze sobą zabrać w czasie uprawiania sportu.

Skąd nazwa? Jest dość oczywista, nic nie kojarzy się bardziej z posiadaniem zawsze i wszędzie kieszeni, niż kangur. Od jego kieszeni i od biegania wzięła marka swoją nazwę.

Rozwiązanie szybko się przyjęło, innowacja znalazła wielu zwolenników i zyskała sympatyków z początku w Stanach Zjednoczonych, a następnie na całym świecie.

Asortyment marki Kangaroos dziś

Produkty marki obecnie można kupić w ponad 60 krajach na całym świecie. Pomimo zmieniającej się mody sportowej buty z kieszonką są obecne w ofercie i ciągle cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jednak logo kangura możemy znaleźć nie tylko na obuwiu przeznaczonym do uprawiania sportu. Marka dość szybko z bieżni przedostała się na ulice i w tej chwili dostarcza obuwia na wiele okazji. Łączy lifestyle z funkcjonalnością, stawia na komfort i nowinki technologiczne oraz na dopasowanie do modowych trendów.

Niezastąpiona w czasie pieszych wycieczek, górskich wypraw, czy zwykłego chodzenia po mieście. Posiada obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci na każdą porę roku.

Kangaroos jest dowodem na to, że można połączyć w jednym produkcie funkcjonalność i atrakcyjność oraz wszystkie trendy panujące w modzie.

Promocje Kangaroos

Produkty marki można w Polsce znaleźć w wielu miejscach. Czy są drogie? Biorąc pod uwagę ceny podobnych produktów, marka raczej wyróżnia się przystępnością. Jeśli do tego wziąć pod uwagę możliwość kupowania w promocji – zdecydowanie można powiedzieć, że nie jest drogo. Sezonowe wyprzedaże Kangaroos to także dobry sposób na oszczędności i sprawienie sobie lub rodzinie doskonałej jakości produktów w niższych cenach. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, jakie obuwie wybierzesz na najbliższy wypad za miasto lub chcesz posiadać w swojej szafie dobre sneakersy na co dzień, zobacz produkty, z których każdy będzie zadowolony i wybierz coś w okazyjnej cenie.