Hummel

Zwykły szewc i błoto

Historia marki Hummel jest bogata i długa. Rozpoczyna się już w roku 1923, kiedy zwykły, niemiecki szewc i do tego miłośnik piłki nożnej przyglądał się grającym na boisku piłkarzom. Zawodnicy byli zmuszeni do treningu w trudnych warunkach. Zamiast murawy na boisku było wyłącznie błoto, które utrudniało trening i zmuszało do ogromnego dodatkowego wysiłku i ślizgania się.

Chcąc poprawić jakość zmagań zawodników, szewc wpadł na pomysł, żeby do ich obuwia dodać korki. W ten sposób pojawiły się rewolucyjne na ten czas buty dla futbolistów i powstała marka produkująca produkty dla sportowców.

Marka Hummel powstała w Hamburgu, a jej założycielami byli Michael i Albrech Ludwig Messmerowie. W roku 1927 wypościli na rynek korki dla piłkarzy – model hummel, a ich nazwa stała się później nazwą marki. Od tego momentu, aż do wybuchu II Wojny Światowej firma działa bardzo sprawnie i odnosiła wiele sukcesów.

W czasie wojny fabryka została doszczętnie zniszczona, ale marka i jej nazwa przetrwały. W roku 1956 została przejęta przez Duńczyków i przeniesiona na południe Niemiec. Od roku 1975 jest uznawana na duńską firmę.

Asortyment marki Hummel

Oprócz butów do piłki nożnej marka w chwili obecnej może się poszczycić kolekcjami dla piłkarzy ręcznych, obuwiem sportowym i na co dzień dla kobiet i mężczyzn. W roku 2007 marka wystartowała z kolekcją odzieży sportowej. Jest cenionym dostawcą produktów sportowych dla wielu znanych drużyn.

Produkty marki, choć skierowane do uprawiania sportu, z powodzeniem mogą być wykorzystywane do codziennego użytkowania i już od dawna nie są postrzegane wyłącznie jako sportowe. Ciekawe wzory, bogata paleta kolorów, modne wzornictwo i doskonałej jakości materiały zapewniają wygodę i doskonały wygląd w każdej sytuacji.

Hummel jest doskonałym wyborem dla każdego, kto lubi niewymuszony, luźny styl, a przy tym jest też entuzjastą komfortu. Trening w produktach marki pozwala na dobre samopoczucie i świetną prezencję oraz poczucie bezpieczeństwa.

Promocje i wyprzedaże Hummel

Jak każda, chcąca przyciągnąć klientów marka, również i Hummel pozwala im zrobić zakupy w niższych cenach. Skorzystaj z okresowych wyprzedaży lub promocji, dzięki którym zdobędziesz wymarzone produkty taniej.

Promocje Hummel to możliwość zakupu najlepszej jakości obuwia sportowego, które będzie służyło przez długi czas i nie będzie drogie. Jeśli kochasz sportowe wyzwania i dbasz o swój wygląd, nie zastanawiaj się i sięgnij po doskonałe produkty w dobrych cenach.