Huawei

Zaczęło się w małej, rybackiej wiosce

Biorąc pod uwagę nasze standardy rozwoju miast, zaczęło się niedawno. Jeśli wziąć pod uwagę standardy Chińskie, to było to okres ogromnych zmian. W ciągu zaledwie 30 lat mała mieścina rybacka Shenzhen zmieniła się w metropolię skupiającą siedem milionów ludzi i wiele firm.

Wielkim atutem miasteczka był fakt, że praktycznie graniczyło ono z Hongkongiem, a ten jak wiadomo, jako była brytyjska kolonia, rozwijał się zdecydowanie szybciej niż Chiny. W roku 1987 władze otworzyły granice Shenzhen i przekształciły rejon w specjalną strefę ekonomiczną. Miasto zaczęło się rozwijać w zawrotnym tempie i stało się swego rodzaju eksperymentem, w którym podstawową rolę grała nowoczesna technologia. W takich warunkach, w których całe miasto stało się swego rodzaju laboratorium, narodziła się marka Huawei.
Jej początki sięgają roku 1987 i były skromne. Polegały przede wszystkim na wymianie pomiędzy Shenzhen i Hongkongiem.

Eksport/import dotyczył sprzętu związanego z komunikacją. Dopiero po jakimś czasie marka zaczęła produkcję.

Wyjście poza Chiny

Niewielkie przedsiębiorstwo najpierw nieśmiało zaczęło oferować swoje produkty na terenie całych Chin. Rozszerzyło działalność na Pekin i Szanghaj. Wraz z wejściem w nowe milenium odważono się wyjść poza teren Chin. Był to punkt zwrotny w historii marki.

Już w roku 1999 Huawei weszło do Danii i budowało tam sieci przesyłowe, w 2004 roku pojawiło się w USA. W roku 2005 marka zaczęła większość swojej produkcji sprzedawać poza rodzimym rynkiem.

Asortyment marki Huawei

W tej chwili marka Huawei jest obecna w ponad 170 krajach na całym świecie. Zatrudnia pond 7000 pracowników zajmujących się nowoczesnymi technologiami i rozwojem w 16 placówkach badawczych. Jest liderem we wdrażaniu nowych standardów telekomunikacyjnych i trzecim co do wielkości producentem urządzeń mobilnych.

W Polsce marka znana przede wszystkim ze smartfonów, ale również doceniane są tablety i smartwatche. Produkty, które swoją jakością w niczym nie ustępują największym konkurentom, a bywają przystępniejsze cenowo.

Smartfony Huawei to świetna jakość wykonania, estetyka i precyzja, przyjazne i proste oprogramowanie, przemyślane i przystępne funkcje do użytkowników zaawansowanych, bardzo dobra relacja jakości do ceny.

Promocje i wyprzedaże Huawei

Szeroki wybór produktów marki jest dostępny w wielu sklepach w Polsce oraz w sklepach internetowych, a ich zakupów nikomu nie powinien sprawiać trudności. Problematyczne jedynie może się wydawać zrobienie zakupu taniej. Choć i to dla każdego zaangażowanego i poszukującego tańszych alternatyw nie powinno być bardzo kłopotliwe. Wyprzedaże, promocje Huawei oraz kody rabatowe, które obniżą ceny, są dostępne dość często i może z nich skorzystać każdy, kto chce zostać posiadaczem nowej technologii w okazyjnej cenie. Zawsze, przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto popatrzeć w różnych miejscach. Zakup produktów Huawei to zwykle spory wydatek i nawet kilku procentowa zniżka pozwala na sporą oszczędność. Jeśli zerkniesz na nasze propozycje, zawsze możesz liczyć na to, że uda się znaleźć interesujące produkty, które będą miały korzystne ceny.