Fly London

Podążaj za inspiracją

Fly London została założona w roku 1994. Jest marką angielską, ale produkuje swój asortyment w Portugalii. Swoje inspiracje czerpie z ulicznego stylu, muzyki i kultury, a zatrudnieni projektanci stawiają przede wszystkim na ludzi młodych, doskonale znających się na trendach panujących w modzie. Motto marki: idź tam, gdzie zaprowadzi cię inspiracja, odzwierciedla dążenie do tworzenia ciekawych, oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów, do kreatywnego podejścia w projektowaniu i produkowaniu obuwia, które wyróżni jego posiadacza z tłumu.

Od pierwszych dni swojego istnienia, do dziś marka zachwyca nietuzinkowym podejściem do każdego produktu. Zabawa stylami, kolorami i dodatkami, niepowtarzalne łączenie materiałów, dobór wzorów i faktur sprawiają, że obuwie Fly London wyróżnia się na każdej sklepowej półce. Nie dające się wziąć w żadne ramki i nieograniczane w żaden sposób kolekcje podbijają serca ludzi lubiących posiadać w swojej szafie efektowne i oryginalne produkty.

Wygoda na pierwszym miejscu

Obok charakterystycznego wzornictwa, drugim bardzo ważnym elementem w każdej parze obuwia Fly London jest komfort jego noszenia. Obuwie wyłącznie z miękkich i naturalnych skór, elastyczne i dopracowane w każdym szczególe podeszwy pozwalają na wygodę i zapewniają ją przez cały dzień. Nawet osoby zmuszone do spędzania długich godzin na stojąco muszą przyznać, że są to buty wyjątkowo wygodne.

Odważne, nieoczekiwane, ekstrawaganckie produkty Fly London

Tak można najogólniej nazwać produkty Fly London. Połączenie wygody z oryginalnością, odrobiną wyrafinowania i unikalnością. Mieszanka idealna dla każdego, kto chce być zauważony i doceniony za swój wyjątkowy styl.

Ceny Fly London

Nie da się ukryć, że nie są najniższe, a nawet dość wysokie. To oczywiście zależy również od tego, kto będzie się wypowiadał, ale raczej nie można porównywać marki do popularnych sieciówek. To zresztą produkty, które nie są skierowane do każdego, a raczej do ludzi ceniących bezkompromisowość i wychodzenie poza ustalone schematy. Dla tych, którzy mogą i chcą zapłacić więcej aby poczuć się wyjątkowo. Oczywiście obuwie Fly London da się również kupić taniej. Więc jeśli masz ochotę dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy marki, ale nie możesz sobie pozwolić na zbyt duży wydatek, zobacz promocje lub wyprzedaże Fly Londom. Jest wiele miejsc, w których można znaleźć obuwie marki w niższej cenie.