Fisher Price

Początek wielkiego kryzysu i para ślicznych kaczuszek

Lata 30 XX wieku nie były łatwym okresem dla gospodarki i przedsiębiorczości. Tym bardziej nie był to sprzyjający moment dla nowo powstających firm. Jednak znalazły się takie, które pomimo przeciwności potrafiły się przebić i zyskać odbiorców. Jednym z takich pomysłów była marka Fisher Price.

W roku 1930 trójka zapaleńców (jak moglibyśmy ich dziś określić) postanowiła zrobić coś dla dzieci. Herman Fisher, Irving Price i Helen Schelle rozpoczęli produkcję zabawek łącząc swoje siły i umiejętności. Postanowili stworzyć coś nowego, zabawnego i ciekawego, innego niż wszystko co dotychczas proponowano małym odbiorcom i ich rodzicom.
Marka, która powstała z połączenia nazwisk dwóch z trójki założycieli, w 1931 roku wyprodukowała serię zabawnych kaczuszek Dr. Doodle i Granny Doodle. Innowacyjne, kolorowe, bardzo atrakcyjne produkty wywoływały uśmiech na każdej dziecięcej twarzy. W pierwszym sklepie marki, w Nowym Jorku zyskały uznanie i zachwyciły swoją oryginalnością.

Zabawki Fisher Price dla przedszkolaków

Tak zabawki marki zostały nazwane przez mamę Hermana Fischera. Były nie tylko ładne i zabawne, wpływały na rozwój dziecka, na motorykę i poznawanie świata. Szybko zyskiwały grono zadowolonych klientów, zwracały na siebie uwagę, przyciągały oryginalnością, a marka zdobywała coraz lepszą renomę. Pomysłowe projekty zostały wykonane solidnie i z dbałością o szczegóły. Ich cena nie przerażała nabywców, a działaniu zabawek nie można było nic zarzucić. Nic dziwnego, że marka zdobywała coraz szerszy rynek.

Po latach produkcji zabawek drewnianych przyszedł czas na produkty z tworzyw sztucznych. Pozwalały one na tworzenie zabawek w większej ilości, jaśniejszych i bardziej przyciągających dziecię oko kolorów. Powstały linie „Play Family” i inne bardziej zaawansowane oraz innowacyjne i rozwijające dziecięcą wyobraźnię zabawki.

Bezpieczeństwo dziecka

Niezależnie od tego, po jaki produkt marki Fischer Price byśmy nie sięgnęli, jedno jest pewne – bezpieczeństwo dziecka jest zawsze na pierwszym miejscu. Nie ważne, czy jest to zabawka ekologiczna, drewniana czy ze sztucznego tworzywa. Nigdy zabawa nią nie może spowodować, że dziecko jest narażone na niebezpieczeństwo. To samo dotyczy innych produktów i akcesoriów marki. A jest ich wiele. Fisher Price to dziś nie tylko zabawa i rozrywka. To również cała gama produktów dla najmłodszych dzieci: leżaczki, huśtawki, nocniczki, wanienki, foteliki, maty gimnastyczne i inne. Całe zestawy dzięki którym można stworzyć kolorowy i oryginalny świat dziecka i całe wyposażenie jego pokoju.

Produkty, które wytrzymają nawet najbardziej dzikie, dziecięce pomysły i wyczynowe użytkowanie. Odporne na wstrząsy, rzucanie i upadki nawet z większych wysokości. Wytrzymałe na wszystkiego rodzaju sprawdzanie, co się stanie gdy…

Ucz się i śmiej

Fisher Price to zabawa, ale nie tylko. To produkty, których celem jest uczenie się przez zabawę. Zdobywanie nowych umiejętności, postrzeganie i rozpoznawanie świata, zaspokajanie ciekawości, rozwijanie kreatywności i funkcji motorycznych dziecka. Zachęcanie do zrobienie kolejnego kroku i odkrywanie nowych zdolności. To często zabawki, które zmieniają się wraz z rozwojem dziecka ciągle dostarczając mu nowych treści i wyzwań.

Oferta marki jest tak szeroka, że każde dziecko i każdy rodzic, nawet najbardziej wymagający znajdzie w niej coś, co zaspokoi wszystkie potrzeby. Niezależnie do tego w jakim wieku jest nasza pociecha, zawsze jest możliwość doboru odpowiednich dla niej zabawek i akcesoriów.

Tradycja marki Fisher Price

Fisher Proce to firma z długą historią i wielką tradycją, która jest wciąż pielęgnowana. Od pierwszych chwil, kiedy założyciele stawiali na jakość i pomysłowość, do dziś są to najważniejsze elementy, które wyróżniają markę na tle innych dziecięcych producentów. Do tradycji marki należy też działalność społeczna i charytatywna. Działanie na rzecz lokalnych społeczności, prowadzenie programów dobroczynnych, których beneficjentami są dzieci to dziedzictwo, które jest stale obecne w działaniach marki.

Ceny i promocje Fisher Price

Wybierając produkty dla dzieci nigdy nie należy kierować się przede wszystkim ich ceną. Takie podejście może stwarzać zagrożenie dla malucha. Wybór zabawki czy dziecięcych akcesoriów to przede wszystkim stawianie na bezpieczeństwo. Lepiej zrezygnować z jednego czy dwóch produktów i skupić się na sprawdzonych i niezbędnych rzeczach oraz wybrać mądrze. Zakupy w niepewnych miejscach, nieznanych marek mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowa malucha i nie dają rodzicom pewności, czy zabawa nie skończy się w nieprzewidziany sposób. Lepiej wybrać jedną, markową zabawkę niż kilka pochodzących z bazarowego stoiska.

Stawiając na najlepsze, bezpieczne i dobrej jakości produkty nie zawsze trzeba martwić się wysoką ceną. Produkty Fisher Price są dostępne również w niższych cenach. Promocje, wyprzedaże Fisher Price to możliwość zdobycia wymarzonej zabawki okazyjnie i dużo radości oraz pewność, że będzie to dobry wybór.