Desigual

Hiszpański temperament w modzie

Marka Desigual powstała w roku 1984. Założył ją szwajcarski przedsiębiorca Thomas Meyer wraz ze swoim bratem Christianem na Ibizie. Dość szybko jednak przeniesiona została do Barcelony, gdzie jest obecna do dziś.
Młodzi założyciele, Thomas miał zaledwie 20 lat, kiedy stawiał pierwsze kroki w swoim biznesie, postanowili stworzyć coś, co będzie kreatywne, oryginalne, pełne kolorów i fasonów, a przy tym niedrogie. Jednym słowem odrobina hiszpańskiej fantazji i folkloru w codziennym stroju. Były to podstawowe cele, które towarzyszyły marce od chwili jej narodzin.

Oferta marki Desigual

Desigual tworzy odzież, akcesoria, torebki, obuwie dla każdego, kto ma choć odrobinę odwagi i nie obawia się wprowadzić do swojego życia barw, zabawy, swobody i nietypowych połączeń. Słynie z tego, że szokuje formą, ciekawymi zestawieniami kolorystycznymi, różnorodnością stosowanych materiałów i ich faktur oraz odważnym ich łączeniem. Jest absolutnym przeciwieństwem minimalizmu, smutku i prostoty.

Marka, która przekazuje pozytywne emocje poprzez strój, dobrane do niego dodatki, krzykliwe i odważnie łączone kolory oraz przez niebanalne formy. Inspiracji poszukuje w niekonwencjonalnych miejscach jak cyrk, plakaty, orientalne kultury, natura. Nie jest mu obcy styl boho i etno czy średniowieczne gobeliny. Jest połączeniem sztuki użytkowej i artystycznych wizji.

Desigual to festiwal kwiatów, pasków, kropek, figur geometrycznych z dodatkiem asymetrycznych fasonów i ciekawych krojów. Czytając takie opisy, odnoszące się do mody, można sobie wyobrazić jarmarczny styl i kicz. Nic bardziej mylnego. Kompozycja, doskonała jakość oraz doskonale dobrane wszystkie elementy i pedantyczna dbałość o szczegóły sprawiają, że Desiual można założyć na każdą okazję i wyglądać stylowo oraz elegancko.

Zgodnie z mottem reklamy z roku 2011 – „Wejdź nagi, wyjdź ubrany”, marka oferuje wszystko, co niezbędne, by ubrać od stóp do głów każdego członka rodziny. Moda damska, męska i dziecięca na każdą okazję i na każdą porę roku. Sukienki, bluzki, spodnie, swetry, bielizna osobista i nocna, stroje plażowe, dodatki, torebki, buty i wiele innych. Ponadto wśród propozycji marki znalazło się również miejsce dla artykułów dekoracji wnętrz oraz domowych tekstyliów, jak ręczniki czy pościele.

Wszystkie produkty marki Desigual pobudzają wyobraźnię i zachęcają do dobrej zabawy oraz wyrażania siebie i swojego nastroju poprzez strój. Nie można przejść obojętnie obok produktu, który aż poraża dobrym humorem i temperamentem. To właśnie jest to coś, co wyróżnia markę spośród konkurencji.

Kupowanie produktów Desigual

Marka posiada swoje butiki we wszystkich większych stolicach Europu, ponadto w wielu innych miejscach na całym świecie. Jest ich obecnie już 72. Desigual jest też dostępna w wielu sklepach w Polsce, a jej asortyment z łatwością można też kupić przez internet.

Cenowo produkty marki Desigual są dość konkurencyjne, szczególnie dla tych, którzy pragną w swojej szafie posiadać stylizacje, wyróżniające się wśród ogólnie dostępnych. Jest też zawsze możliwość skorzystania z promocyjnych cen. Wyprzedaże Desigual lub specjalne oferty są dostępne w różnych miejscach i nie ma problemu, by na nie trafić. Jeśli tylko skorzystać z tańszych możliwości, zakupy od razu robią się przyjemniejsze, a garderoba staje się bogatsza o niebanalne i oryginalne stylizacje.