Crocs

Trzech przyjaciół i pianka

Początek marki to przypadek i zupełnie zwariowany pomysł. Zaczęło się od wyprawy na Karaiby, w której wzięło udział trzech kumpli z Kolorado. W czasie wycieczki zostali zmuszeni do zastosowania zakupionej na miejscu pianki jako butów. Wyjątkowa sytuacja i niesamowity pomysł stał się inspiracją, która przerodziła się w biznes, a ten z kolei w sukces i nowy, światowy trend w modzie.

Krokodylek i jego początki

Jak to zwykle bywa, początki nie były łatwe. Brakowało pieniędzy na start, a produkty nie posiadały akceptacji ze strony projektantów mody. Krzykliwe kolory, toporne kształty, dziurki jak ze szwajcarskiego sera, mogące przyprawić o zawrót głowy użytkowników i o migrenę kreatorów. Zdawało się, że powinny wygrać wszystkie rankingi na najbrzydsze obuwie. Nawet najpiękniejsze nogi, najpiękniejszych modelek nie będą w nich dobrze wyglądać. Początkowo były skierowane do konkretnych odbiorców: miłośników żeglarstwa czy surfingu. Dawały dobrą przyczepność, były lekkie i wygodne oraz wyposażone w niebrudzącą podeszwę. Szybko zaczęły zdobywać serca klientów.

W listopadzie 2002 roku pojawił się pierwszy plażowy model Crocsów i jego zapasy sprzedały się w dwa dni. Już w roku 2003 ruszyła sprzedaż pełna parą, a obuwie zdobywało serca użytkowników nie ze względu na wygląd, lecz ze względu na komfort.

Rewolucyjna technologia

Za co kochamy Crocsy? Za Wygodę! To nie jest pomyłka. W przypadku tych butów należy mówić o wygodzie wyłącznie przez duże W. Swój kosmiczny wygląd i najważniejszy atrybut buty Crocs zawdzięczają materiałowi, z którego są stworzone: żywicznej substancji Croslite, na którą marka posiada na wyłączność. Technologia jedyna w swoim rodzaju pozwalająca wyprodukować obuwie lekkie, wytrzymałe i komfortowe w noszeniu oraz antybakteryjne – likwidujące nieprzyjemny zapach, jaki wydziela stopa pod wpływem potu. Crocslite jest materiałem niesamowitym jeszcze z jednego powodu: obuwie pod wpływem ciepła ludzkiego ciała zmienia swój kształt i dopasowuje się do kształtu stopy swojego właściciela.

Za co kochamy Crocsy

Są znane i cenione na całym świecie. Nadają się do noszenia przy każdej pogodzie. Podsiadają modele dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Są kolorowe, kosmiczne i wyróżniają się wyglądem. Uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Pozwalają na noszenie ich w charakterystyczny dla każdego małego klienta sposób – wyczynowo. Są bezpieczne, każde klapki mają specjalny zabezpieczający pasek, który po przełożeniu przez piętę nie pozwoli na zsunięcie się klapka ze stopy. Może nie zachwycają wyglądem, ale po dwa kroć rekompensują to wygodą. Są przewiewne i miękkie, nie pozwalają stopie na zmęczenie i idealnie się do niej dopasowują. Wreszcie są lekkie i łatwe w utrzymaniu, można je szybko wyczyścić za pomocą gąbki, albo uprać w pralce.

Charakterystyczny krokodylek jest obecny na wszystkich plażach, na ulicach, w czasie każdej pogody. Jest też bardzo ceniony w pracy. Specjalna linia, stworzona dla ludzi, którzy podczas pracy są zmuszeni do ciągłego stania lub chodzenia pozwala wykonywać zawód bez dodatkowych stresów związanych z bólem nóg. W każdym szpitalu, na całym świecie obuwie marki Crocs jest obecne na nogach pracowników.

Chociaż obuwie marki Crocs może budzić kontrowersje, szczególnie wśród kreatorów mody i stylistów, to każdy, kto spróbował obuwia marki Crocs, wróci po kolejny model, tym bardziej że oferta jest duża i dla każdego znajdzie się coś, co przyciągnie oko i zachwyci. Nie posiadając w swoje szafie choćby jednej pary , traci się okazję do przetestowania na sobie obuwa niesamowitego i dającego możliwość stworzenia wielu ciekawych i modnych stylizacji.

Doskonała jakość i jej cena

Nigdzie nie znajdzie się obuwia, które mogłoby konkurować z Crocsami. Są jedyne w swoim rodzaju i nie da się ich niczym zastąpić. Pojawiające się w wielu miejscach podróbki nie mogą nawet w znikomym stopniu zastąpić produktów marki. Jeśli wydaje się, że szkoda takiego wydatku na zwykłe klapki, japonki czy kalosze to nie ma bardziej błędnego myślenia. Obuwie Crocs jest warte każdej wydanej na nie złotówki i niezastąpione. Jest też wiele możliwości do tańszych zakupów. W wielu miejscach pojawiają się sezonowe wyprzedaże Crocs czy promocje. Kody rabatowe na Crocsy znajdziemy w różnych sklepach i zawsze można wyłapać okazję na tańsze zakupy. Zachęcamy do skorzystania z kodów rabatowych na Crocsy do pracy, czy inne wybrane modele. Zarówno miłośnicy marki, jak i ci, którzy chcą po raz pierwszy spróbować jak to jest, znajdą dla siebie coś w przystępnej cenie.