Brak produktów w tej kategorii


Cleoni

Marka, która powstała w roku 1998 pod nazwą Studio Foema i od tej chwili niezmiennie zajmuje się dostarczaniem na rynek różnego rodzaju oświetlenia. Jest jedną z wiodących, polskich firm, która tworzy produkty oświetleniowe zarówno do przestrzeni użyteczności publicznej, jak i prywatnych.

Profesjonalne i dekoracyjne produkty opuszczające progi przedsiębiorstwa są wciąż unowocześniane, a asortyment rozszerzany. W dużym stopniu na rozwój marki wpłynęło nawiązanie współpracy w roku 2006 z marką Philips. Rozwinięto produkcję opraw oświetleniowych w oparciu o najnowsze technologie i poszerzony został wachlarz oferowanych produktów o źródła światła LED.

Ciągła obserwacja rynku i wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów to podstawowe zasady, którymi marka się kieruje. Wpływa to na jej rozwój oraz na wprowadzanie zmian i udoskonalanie oferty. Cleoni podąża za oczekiwaniami, potrzebami i najbardziej aktualnymi trendami na światowych rynkach. Dostarcza oświetlenie doskonałej jakości i w korzystnych cenach.
Asortyment

W asortymencie marki są źródła światła przeznaczone do powierzchni użyteczności publicznej: biura, wystawy, hotele, restauracje oraz do mieszkań i domów. Produkowane z różnych materiałów, dzięki czemu doskonale dopasowują się do wystroju każdego wnętrza i nie tylko spełniają swoją zasadniczą rolę, ale są też dodatkową ich ozdobą. Lampy stojące i wiszące, plafony, kinkiety, lampki do dziecięcego pokoju, oświetlenie schodów i łazienek, lampy stołowe oraz szeroki wybór oświetlenia zewnętrznego. Oprawy ze stali, aluminium i drewna, które świetnie się sprawdzą w każdym pomieszczeniu. Produkty, których cena jest zdecydowanie atrakcyjna w porównaniu do jakości, a stylistyka prosta i nowoczesna.

Cleoni to doskonały wybór dla każdego, kto chce mieć w swoim otoczeniu niezawodne źródło światła oraz piękny i dopasowany do wystroju produkt. To również propozycja dla tych, którzy nie chcą przepłacać, stawiając jednocześnie na trwałość i niezawodność. W wielu sklepach istnieje też szansa na zdobycie produktów marki Cleoni w niższej cenie. Promocje na oświetlenie, wyprzedaże czy różnego rodzaju zniżki można znaleźć często i bez trudu.