Caterpillar

Od traktora do butów

Marka CAT jest obecnie jednym z największych producentów maszyn budowlanych na świecie. Swoją działalność marka rozpoczęła w roku 1904, kiedy Benjamin Holt i Daniel Best skonstruowali pierwszy ciągnik parowy. Początkowo przedsiębiorstwo nosiło nazwę Holt & Best, a zmiana na Caterpillar Traktor Co. nastąpiła dopiero w 1925 roku. Z biegiem lat produkcja maszyn się rozrasta i wzbogaca o wiele innych ciężkich sprzętów na potrzeby przemysłu kopalnianego i budowlanego. Rozszerzenie produkcji również odbija się w nazewnictwie i w roku 1986 powstaje Caterpillar Inc.
Marka zauważa, że ludziom w czasie wyczerpującej pracy potrzebne są nie tylko maszyny. Niezbędne wyposażenie ludzi, którzy zmagają się z ciężkim sprzętem to również obuwie. Takie produkty, które przetrwają największe wyzwania, dadzą ochronę podczas pracy na budowie, pozwolą czuć się wygodnie i bezpiecznie. Wobec powyższego marka w 1990 roku rozpoczyna produkcję obuwia, które zapewniłyby największy komfort ludziom pracującym w trudnych warunkach. Produkty, które cechują się tym wszystkim, czym wyróżniają się maszyny budowlane – wytrzymałość i odporność.

Obuwie i akcesoria „nie do zdarcia”

Moda, która początkowo była skierowana do ludzi pracy, szybko zyskała uznanie wśród wielu użytkowników ceniących doskonałą jakość, wygodę i uniwersalizm. Szybko weszła do kanonów mody ulicznej i stała się ulubionym wyborem dla tych, którzy poszukują przygód. Dziś nie ma już prawie nikogo, kto nie rozpoznałby charakterystycznych workerów marki CAT. Rozpoznawalna żółto – czarna kolorystyka, solidna, gruba podeszwa, wysoka cholewka jest doskonałym sposobem na zimowe miesiące w mieście, idealnym wręcz na wypady w góry czy długie, piesze wycieczki. Buty, które początkowo miały być wyłącznie niszowym produktem marki, niespodziewanie stały się hitem noszonym wszędzie i przez wszystkich, a niewielka kolekcja przerodziła się w globalną markę lifestyle’ową.

Obecnie marka Caterpillar to nie tylko obuwie, które łączy wytrzymałość butów roboczych z wygodą i estetyką butów sportowych, to również setki innych produktów specjalnego przeznaczenie, po które sięgnie każdy, kto chce dobrze wyglądać i czuć się wygodnie i bezpiecznie. Plecaki, saszetki, portfele, które zabierzesz ze sobą na górską wyprawę i na zwykłe wyjście, funkcjonalne, perfekcyjnie wykonane i czyniące wizerunek ciekawym.
Wszystkie produkty marki CAT to najwyższa jakość i trwałość. Ciągłe dążenie do stosowania najnowszych rozwiązań technologicznych, by sprostać wyzwaniom mody i zapewnić największy komfort. Dla mężczyzn trapery, obuwie trekkingowe, trzewiki, półbuty, dla pań również kozaki czy botki. W naturalnej kolorystyce, która dopasuje się do każdej stylizacji. Są nieodłącznym elementem zimowej garderoby milionów ludzi na całym świecie.
Obuwie i akcesoria marki Caterpillar to niewielki wydatek, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że płacimy nie tylko za produkty, ale również za wszystko, co jego użytkowanie ze sobą niesie: doskonały wygląd, wygoda i wytrzymałość. Produkty CAT pozostaną z Tobą na długie lata. Nie wyjdą z mody, nie prędko ulegną nawet najbardziej wyczynowemu ich użytkowaniu. Są uniwersalne, ponadczasowe i dlatego warto w nie zainwestować. Warto również poszukać tańszych alternatyw. Wiele sklepów w Polsce oferuje niższe ceny tej marki. Promocje Caterpillar, wyprzedaże CAT to doskonały sposób, by zyskać najlepszy produkt w najlepszej cenie.