Caprice

W Polsce zaczęło się od cholewki

Marka Caprice powstała w roku 1990 w Niemczech, a dokładniej w Pirmasens. W tym samym roku pojawiła się też w Polsce z produkcją cholewek do damskiego obuwia, które następnie były montowane w Niemczech. Dopiero kolejnym krokiem w rozwoju była produkcja części kolekcji marki Caprice w Polsce.
Obuwie Caprice to doskonałej jakości skórzane buty dla kobiet. Roczna produkcja przekracza 3 miliony par, które są dostarczane na europejskie i światowe rynki. W Poznaniu działa przedstawicielstwo marki, które zajmuje się dystrybucją w Polsce i na Litwie.

Walking on air

Oprócz doskonałych materiałów, które są używane podczas produkcji obuwia marki Caprice (całe z naturalnych skór), warto wiedzieć o pewnych technologiach, które w szczególnym stopniu wyróżniają markę.

Technologia OnAir czyli obuwie z klimatyzacją. Opatentowana przez markę, innowacyjna technika, która jest oparta na budowie plastra miodu. Wewnętrzna budowa buta to połączone ze sobą maleńkie zbiorniczki z powietrzem, które po pierwsze zapewniają stopie komfort, po drugie pozwalają jej „oddychać”, po trzecie odprowadzają wilgoć i wreszcie po czwarte chronią przed przegrzaniem lub przemarznięciem. Dzięki takiemu rozwiązaniu tylko 30% powierzchni stopy dotyka podłoża, natomiast ok. 70% zawieszone w powietrzu. Technologia OnAir jest integralną częścią każdego buta, a w nowszych modelach są też dodatkowe, specjalne wkładki, które można wyjąć w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika.

Stworzone w taki sposób obuwie daje wrażenie „stąpania po chmurach”. Jest doskonałą alternatywą dla wszystkich Pań, które mają jakiekolwiek problemy ze stopami, mają taki rodzaj pracy, który zmusza do długiego stania czy chodzenia i dla tych, które zwyczajnie cenią są sobie wygodę w każdej sytuacji. Stosowana w obuwiu Caprice miękka, naturalna skóra pozwala na dodatkowy komfort i zadbanie o zdrowie stóp.

Modele obuwia marki Caprice

Wśród bogatej oferty marki jest obuwie na każdą porę roku. Sandały, kozaki, botki, baleriny, eleganckie czółenka, klapki, półbuty i wiele innych. Kolekcje do pracy, na specjalne wyjścia i w sportowym stylu. Nie ważne, które wybierzesz, zawsze masz pewność, że będzie to but modny, wygodny i estetyczny, a poza tym trwały i elegancki. Najnowsze modele marki zawsze podążają za wszystkimi trendami mody i zapewniają doskonałe wykończenie stylizacji.

Obuwie Caprice to również wytrzymałość. Kupując buty, z doskonałej jakości materiałów, masz pewność, że pozostaną w twojej szafie na dłużej i nie będzie konieczności ich wymiany w każdym sezonie. Oprócz wysokiej jakości obuwie marki jest w przystępnych cenach i właściwie każda kobieta może sobie pozwolić na taki wydatek, który zaprocentuje wygodą i pozwoli na modny wygląd. Jeśli do tego skorzystać z okresowych wyprzedaży w wielu sklepach na terenie Polski lub wyłowić promocję na obuwie Caprice – zakupy będą tym przyjemniejsze i z pewnością pozwolą na oszczędności. Obuwie marki Capice ma to do siebie, że jeśli raz spróbujesz, prawie na pewno wrócisz po kolejną parę.