Camel Active promocje

Zaczęło się od produktów tytoniowych

A właściwie nie tyle od papierosów marki Camel, ile od słynnych rajdów Camel Trophy. Wyścigi były stworzone z myślą o promocji wyrobów marki i szybko stały się niezwykle popularne. To z kolei przyczyniło się do rozpoczęcia sprzedaży odzieży, obuwia, akcesoriów, których używali kierowcy biorący udział w rajdach.

Produkty i logo Camel Active

Jak można się domyślić kierowca biorący udział w wyczerpującym i pełnym niespodzianek rajdzie potrzebuje specjalnego i niezwykle wytrzymałego ekwipunku. Odzieży do zadań specjalnych, obuwia do chodzenia wyczynowego i akcesoriów wytrzymujących wiele przygód. Takie właśnie były produkty oferowane przez Camel Active.

Nawiązywały do podróży, były niezwykle odporne, stworzone z najlepszych materiałów i nie do zdarcia. Szyte z naturalnych tkanin, w jasnych i nawiązujących do natury kolorach (kolorystyka ziemi). Skierowane do ludzi aktywnych, młodych, do pasjonatów, do tych, którzy nie obawiają się wyzwań i przygód. Produkty, które miały stwarzać wrażenie, ze są długo i w trudnych warunkach noszone, często poddawane w czasie produkcji, specjalnym technikom postarzania.

Camel Active to odzież dla ludzi aktywnych i lubiących sportowe wyzwania. Trudno było zatem pogodzić ten fakt z logiem marki tytoniowej. Pomimo obiekcji, postawiono wszystko na jedną kartę i pozostawiono nazwę Camel. Jak się okazało było to dobre posunięcie i marka, choć ze zmienionym logo i bez wielbłąda, doskonale się przyjęła.

Kolekcje Camel Active

Niezmiennie produkty marki nawiązują do podróży, natury, bezkresnych, trudno dostępnych szlaków, aktywności fizycznej i przygody. Wciąż królują kolory pustyni, ziemi i naturalne materiały. Niezmiennie również są to produkty najlepszej jakości. Niezwykle wytrzymałe i już w chwili zakupu sprawiające wrażenie, jakby właściciel przebył w nich wiele kilometrów.
Odzież, obuwie czy akcesoria marki Camel Active nadają się do noszenia oczywiście na łonie natury, ale nie tylko. To kolekcje, które w równym stopniu nadadzą się na wyjście w miasto, na spotkanie z przyjaciółmi lub na inne okazje. Moda dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną się wyróżnić z tłumu, wyrazić swój stosunek do świata poprzez strój i pokazać, że nie boją się wyzwań. Moda nowatorska, często odważna i perfekcyjna w każdym detalu. Dla świadomych i doskonale zdających sobie sprawę ze swoich potrzeb klientów.

Produkty Camel Active mogą się wydawać drogie i z pewności do najtańszych nie należą. Jednak zakup produktu marki to inwestycja na długie lata. Nie poddają się łatwo przemijającym trendom mody i mogą być w równym stopniu używane wiele lat po dokonaniu zakupu, wciąż ciesząc się powodzeniem. Jest też sporo możliwości tańszych zakupów. Promocje Camel Active i wyprzedaże produktów marki są dostępne w wielu sklepach. Jeśli nie wahasz się podejmować wyzwań, również robienie zakupów możesz sprowadzić do zapolowania, a w rezultacie do oszczędności.