Braun

Marka Braun ma silne oparcie w tradycji. Jej korzenie sięgają początków XX wieku. W 1921 roku, we Frankfurcie nad Menem, Max Braun założył przedsiębiorstwo, a jego pierwszy produkt zupełnie nie był związany z tym, z czym obecnie nam się kojarzy marka. Jako pierwsza była stworzona taśma przemysłowa, którą wykorzystywano w fabrykach. Potem powstały radioodbiorniki, a następnie pierwsze na świecie połączenie radioodbiornika z odtwarzaczem muzycznym, które było niezwykle innowacyjnym produktem w tamtych czasach.

W roku 1930 powstało logo firmy, które jest do tej pory przez markę używane: nazwa Braun z charakterystycznym podwyższonym A.
W roku 1940 powstała pierwsza modułowa golarka marki Braun, a w roku 1956 Trumna Królewny Śnieżki – pierwszy odtwarzacz muzyczny wykonany z plastiku.

W roku 1958 produkty marki Braun coraz bardziej zaczęły przypominać asortyment, z którego firma jest znana współcześnie. Powstał robot kuchenny. Urządzenie, które z wyglądu właściwie nie różni się od tego, co można w tej chwili spotkać na sklepowych półkach z małym AGD, o ponadczasowym wzornictwie i mający jedną fantastyczną cechę – silnik, który był praktycznie niezniszczalny.

W roku 1984 Braun wypuszcza ze swojej fabryki ekspres do kawy z podwójnym cylindrem, który jest osadzony na podgrzewaczu.

Droga marki Braun, od niewielkiego przedsiębiorstwa, do międzynarodowego koncernu to ponad 90 lat tworzenia produktów zaawansowanych technologicznie, solidnych i wytrzymałych oraz opartych na zasadach „dobrego wzornictwa”. Urządzenia, które poprawiają jakość życia w każdym momencie dnia i w każdej prawie dziedzinie. Pozwalają poprawić samopoczucie milionom kobiet i mężczyzn na całym świecie i sprostać ich wymaganiom związanym z doskonałym wyglądem.

Niewielki sprzęt elektryczny, estetyczny i funkcjonalny, będący na wyposażeniu kuchni i łazienki, oszczędza czas i wysiłek związany z przygotowywaniem posiłków, zadbaniem o urodę, wspiera zdrowie i higienę. Każdy zna doskonale elektryczne szczoteczki do zębów marki Braun, depilatory, golarki, trymery czy suszarki, lokówki lub prostownice. Eleganckie urządzenia ułatwiające życie i zadbanie o siebie. Czajniki, ekspresy do kawy, roboty kuchenne, miksery, blendery, sokowirówki marki Braun nie tylko usprawnią domowe obowiązki, ale również pozwolą na przyrządzanie zdrowszych i smaczniejszych posiłków.

Braun jest synonimem niemieckiej jakości i solidności, jest również liderem na rynku pod względem staranności wykonania i eleganckiego designu. Produkty marki są dla konsumentów i dlatego tworzone są przy ich udziale. To klient określa kryteria, które produkt ma spełniać i definiuje jego funkcjonalność. Współpraca z późniejszym użytkownikiem ma kluczowe znaczenie w tworzeniu projektów wszystkich urządzeń.

Oprócz wszystkich tych niezaprzeczalnie ważnych cech, marka Braun proponuje jeszcze coś. Różnorodność i bogactwo oferowanego asortymentu pozwala na wybranie dla siebie nie tylko najlepszego, ale też dopasowanego cenowo produktu. Nie tylko osoby z większym zapleczem finansowym, ale również ci, którzy posiadają bardziej ograniczone zasoby, mogą liczyć na dobre i satysfakcjonujące zakupy. Ponadto zawsze jest możliwość skorzystania z promocji czy wyprzedaży marki Braun. Jest również szansa zastosowania kodów rabatowych na Braun i oszczędzenia podczas kupowania.

Dobra jakość i doskonała funkcjonalność nie zawsze oznacza, że produkt musi być drogi i że nie będzie mnie na niego stać. Zwykle wystarczy odrobina poświęconego czasu i zakupy stają się dużo bardziej opłacalne.