BenQ w promocji

Bringing Enjoyment ‚N’ Quality to life

Tajwański producent urządzeń cyfrowych, powstały w wyniku przekształceń Continental Systems Inc, które miało miejsce w koku 1984. Filozofia marki, widoczna w jej nazwie to połączenie przyjemności i jakości życia, a te z kolei są dostarczane wraz z produktami BenQ.

Innowacyjność, postęp technologiczny i ciągłe dążenie do doskonałości oraz rozwijanie produktów są najważniejszymi elementami, które widać w proponowanym przez markę asortymencie. Monitory wyróżniające się nasyceniem barw i różnorodnością, dostosowane do wielu potrzeb, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów oraz dla graczy, projektory do zastosowań domowych i biznesowych, interaktywne panele cyfrowe do zadań specjalnych, smartfony z funkcją wykonywania wysokiej jakości zdjęć i kręcenia filmów w rozdzielczości HD i wiele innych produktów.

Szczególną uwagę producent zwraca na produkty gamingowe. Specjalnie profilowane dla graczy peryferia, które stwarzają najwyższej jakości doznania w czasie oddawania się ulubionej rozrywce.

W roku 2005 marka przejęła oddział telefonii komórkowej marki Simens. Potwierdziła tym samym swoją silną pozycją na rynku urządzeń mobilnych i chęć dalszego ich rozwoju.

Produkty BenQ to nie tylko różnorodność, dobra jakość i technologiczne zaawansowanie. To również przystępne ceny, które nie odstraszą nawet najbardziej oszczędnych użytkowników. Wytrzymałe i solidne, pozwalają cieszyć się zakupem przez długi czas, bez konieczności myślenia o kolejnym wydatku. Jeśli dodać do tego możliwość zakupów z wykorzystaniem kodów rabatowych na markę BenQ lub zdecydować się na zapolowanie na promocję czy wyprzedaż, może się okazać, że jest taniej, niż kiedykolwiek mogło się wydawać.