BENCH

Historia marki sięga końca lat osiemdziesiątych XX wieku, kiedy narodziły się nowe ruchy undergroundowe: elektroniczna muzyka i przede wszystkim kultura skate. Była odpowiedzią na lukę w rynku, którą szybko zapełniła stworzonymi przez kreatywnych projektantów i artystów T-shirtami.

Powstała w Manchesterze i szybko zdobyła uznanie w najbliższym środowisku, a następnie na całym świecie. Szybko zdobyła miano lidera w świecie mody.
Kolekcje marki Bench są inspirowane stylem ulicznym i skierowane raczej do ludzi młodych, energicznych, ciekawych świata i poszukujących przygody oraz wygodnego stroju w którym można ten świat zdobyć. Reprezentują miejski Lifestyle, łączą ciekawe lecz nie krzykliwe kolory, utrzymują ścisły związek ze sceną muzyczną i niezmiennie są obecne tam, gdzie jest dobra zabawa. Wyróżniają się pomysłowością, oryginalnymi fasonami, zdobieniami i komfortem w noszeniu.

Ubrania marki Bench produkowane są z najlepszych materiałów i cieszą się ogromną popularnością w Europie, USA i Kanadzie. Posiadają rzesze fanów miejskiego stylu, którzy kochają ubrania wygodne, modne i oryginalne oraz ciekawie skrojone. T-shirty, kurtki, bluzy, kamizelki, jeansy i akcesoria w każdym sezonie pozytywnie zaskakują każdego, kto zdecyduje się na zakupy marki Bench.