BaByliss w promocji

Historia marki rozpoczyna się w latach 60 XX wieku. W okresie, w którym najbardziej magicznym miejscem na świecie jest Paryż, wszyscy są zafascynowani koncertami Beatlesów, a na ekranach filmowych króluje

Brigitte Bardot

W paryskiej dzielnicy Montmartre swój autorski salon ma M. Lelièvre. Fryzjer, który stworzył pierwszą elektryczną lokówkę. Jego wynalazek z szybkością błyskawicy zdobywa serca wytwornych paryżanek, a rewolucyjny produkt podbija wszystkie salony fryzjerskie. Wspólnik i przyjaciel Lelièvrea, N. Feldblum wprowadza produkt na pokazy mody marki Chanel, Dior, Givenchy i w końcu do regularnej sprzedaży.

Nazwa marki BaByliss

Nie przypadkowo na początku wspomniana została Brigitte Bardot. To jej marka zawdzięcza pierwszy człon swojej nazwy. Aktorka, w latach 60-tych nazywana była Baby. Drugi człon w nazwie to francuski przymiotnik „lisse” – gładkość i prostota.

Sukcesy BaByliss

Od momentu, kiedy pojawiła się pierwsza lokówka, aż do chwili obecnej produkty marki cieszą się ogromną popularnością. Na sprzęcie z paryskim logo pracują salony fryzjerskie, znani i cenieni eksperci. Suszarki, prostownice, lokówki, strzyżarki czy trymery są używane w wielu domach na całym świecie. Są symbolem doskonałej jakości i elegancji, pozwalają na ułatwienia podczas codziennych zabiegów upiększających, a fryzury wykonana za ich pomocą charakteryzują się trwałością i profesjonalizmem.

BaByliss jest jednym z pierwszych producentów, który zwrócił się ze swoimi wyrobami w kierunku mężczyzn chcących zadbać o swój wygląd w domowym zaciszu. BaByliss Men słynie z maszynek do strzyżenia włosów i zarostu.

BaByliss wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych, aktywnych kobiet dając im produkty będące w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby związane z zadbaniem o swój wygląd na co dzień i pozwalające zrobić to szybko i bez problemów. Wciąż stosując się do dewizy Brigitte Bardot, która powiedziała: „Nie ma chyba większego wysiłku, niż usiłować ładnie wyglądać od ósmej rano do północy”, firma daje kobiecie do ręki oręże, dzięki któremu jest to możliwe.