ASUS promocje

Marka, która została założona na Tajwanie przez czterech informatyków wcześniej zatrudnionych w firmie Acer. TH Tung, Ted Hsu, Wayne Hsieh i MT Liao podjęli wyzwanie i rozpoczęli działalność, która w późniejszych latach przyniosła światu i założycielom wiele korzyści.

Nazwa firmy

Asus to skrót od słowa Pegasus, łacińskiej nawy mitologicznego zwierzęcia. Pierwsze trzy litery zostały pominięte, a motywem tego było wysokie pozycjonowanie marki w zestawieniach alfabetycznych w internecie. Skrzydlaty koń również nie był wybrany przypadkiem. Jest symbolem inspiracji i kreatywności, siły i charakteru, wzbijania się na szczyty. Takie cele przyświecają twórcom i pracownikom firmy Asus. Podobnie jak mitologiczne stworzenie, produkty sygnowane skrótem jego nazwy są technologicznie zaawansowane, innowacyjne i wciąż dążą do doskonałości.

Płyty główne marki Asus

W 1990 roku pojawiły się na rynkach płyty główne i karty graficzne z logiem Asus. W chwili obecnej marka jest największym producentem płyt głównych i co trzeci komputer na rynku na nich pracuje. Asus przez sześć lat z rzędu był ogłaszany najlepszą marką producentów płyt głównych, stając się niekwestionowanym liderem w tej branży.

Laptopy Asus

W roku 1997 zostały wprowadzone laptopy i napędy optyczne marki. Do dnia dzisiejszego cieszą się niesłabnącą popularnością i są chętnie wybierana przez użytkowników na całym świecie. Jakość, solidna konstrukcja, funkcjonalność i elegancki wygląd zachęca do zakupu. Jeśli dodać do tego dobry stosunek ceny do oferowanej technologii i innowacyjności, właściwie nie ma się czemu dziwić. Niezawodny sprzęt, który sprawdza się w zastosowaniach biznesowych, domowych i gamingowych.

Monitory Asus

Przeznaczone dla profesjonalistów, dla graczy i dla każdego zwykłego użytkownika. Zapewniają świetną jakość obrazu, są funkcjonalne i zapewniają najwyższy komfort pracy oraz rozrywki. Charakteryzują się intuicyjną obsługą, są trwałe i niezawodne dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Inne produkty Asus

Oprócz sprzętu komputerowego w ofercie Asus znajdziemy także akcesoria, projektory, smartfony, urządzenia sieciowe i serwery. Wszystkie produkty cechuje zastosowanie najnowocześniejszych technologii i doskonałe ceny. Jednak nie da się ukryć, że w przypadku elektroniki zawsze trzeba być przygotowanym na większe wydatki. Jeśli chcesz je ograniczyć i zyskać na zakupach, zawsze można to zrobić korzystając z wielu promocji lub kodów rabatowych na markę Asus.