ASH

Marka, która powstała z inicjatywy dwóch innowacyjnych, młodych projektantów: włocha Leonello Calvani i francuza Patricka Ithiera. W roku 2000 ci niekonwencjonalnie myślący projektanci stworzyli kolekcję obuwia, w której połączyli elementy dotychczas niespotykanie w jednym produkcie. Eksperyment się powiódł, zdobył serca odbiorców, a marka zyskała popularność.

Ekstrawagancja, indywidualność i seksapil

To główne cechy, które wyróżniają produkty marki Ash. Obuwie na każdą okazję, które łączy ze sobą wygodę i elegancję. Prowokujące i rewolucyjne. Swoistym wizerunkiem marki są tenisówki i trampki na koturnie lub wysokim obcasie.

Marka młoda i kierująca swoje kolekcje głównie do młodych ludzi, przebojowych, pełnych życia i nie bojących się ekstrawagancji. Posiada już swoje butiki w największych europejskich miastach: Paryżu, Londynie, Rzymie i innych modnych stolicach. Jest znana na całym świecie i zdobywa coraz większe grono lojalnych odbiorców.

Różnorodność modeli obuwia Ash stwarza możliwość ich noszenia w wielu sytuacjach, a jakość, kształt i styl przemawia do szerokiej publiczności. Za najlepszej jakości obuwie, stworzone z doskonałych materiałów trzeba niejednokrotnie więcej zapłacić, ale skorzystanie z wyprzedaży, promocji lub kodów rabatowych na markę Ash pozwala na wiele oszczędności i posiadanie w swoje szafie wspaniałego modelu w niższej cenie.