AMICA promocje

Historia tej marki rozpoczyna się już w roku 1945, kiedy w mieście Wronki powstała produkcja maszyn rolniczych i wyrobów żeliwnych. W 1957 roku powstała pierwsza kuchnia węglowo-gazowa w fabryce we Wronkach i od tego momentu właściwie wszystko się zaczęło. Poprzednia nazwa przedsiębiorstwa „Zakłady Sprzętu Grzejnego Predom-Wromet” kojarzy się starszym pokoleniom Polaków głównie z kuchenkami gazowymi, które jeszcze dziś można spotkać w niektórych domach w całkiem niezłym stanie.

Domowe urządzenia grzewcze stanowiły podstawowy trzon produkcji przedsiębiorstwa, a ich głównym odbiorcą przez szereg lat był ZSRR. W1980 roku Amica Wronki weszła na rynki zachodnie, w 1981 do Niemiec. W latach 90 XX wieku firma przeszła proces prywatyzacji i z przedsiębiorstwa stanowiącego własność Skarbu Państwa przekształciła się w spółkę akcyjną, której 80% udziałów ma Amica Holding SA. W roku 1997 zadebiutowała na GWP.

Symbol sukcesu

W obecnej chwili Amica jest największym polskim producentem AGD. Dostarcza na rynki europejskie przede wszystkim kuchnie, ale posiada w swoim asortymencie także lodówki, zmywarki, pralki, okapy i inne produkty. Fabryki marki są najnowocześniejszymi przedsiębiorstwami tego typu w Polsce. Technologie, które są w nich wykorzystywane, spełniają wszystkie wymagania stawiane przez Unię Europejską i są przyjazne dla środowiska naturalnego.

AMICA – Przyjaciółka

Łacińskie tłumaczenie nazwy marki doskonale pasuje do wszystkich produktów, które można znaleźć w asortymencie. Amica, czyli przyjaciółka. Nowoczesna, zaawansowana technologicznie i estetyczna kuchenka, pralka lub lodówka jest niezastąpionym sprzętem w każdym gospodarstwie domowym. Jeśli nawet na co dzień ich nie zauważamy, to gdyby pozbawić się ich użyteczności, to jak pozbawić się pomocy najlepszego przyjaciela.

Zaawansowany technologicznie i niedrogi sprzęt w Twojej kuchni
Obecnie we wszystkich sklepach można kupić urządzenia marki Amica. Są doskonałej jakości, niezawodne i nowoczesne. Sterowane elektronicznie, z możliwości programowania, dopasowują się do wszystkich wymagań użytkowników. Szeroka oferta producenta sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Produkty AGD marki AMICA pozwalają na dopasowanie się w każdy wystrój kuchni. Występują jako produkty wolnostojące i do zabudowy. Oprócz dużych urządzeń w ofercie jest także sprzęt drobnego AGD: żelazka, czajniki, odkurzacze, tostery i inne. Cieszą się zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Są konkurencyjne w zakresie stosowanych technologii, nowoczesne, estetyczne i bardzo atrakcyjne cenowo. Wszystkie znaczące sklepy, zajmujące się sprzedażą AGD posiadają w swojej ofercie produkty marki. Zawsze istnieje możliwość skorzystania z ich wyprzedaży, promocji, a nierzadko również kodów rabatowych na sprzęt AMICA. To doskonałe okazje, aby w swoim domu wprowadzić nowoczesną technologię, wsparcie w domowych obowiązkach i oszczędności.

Jedno miejsce, wiele ofert promocyjnych. Więcej informacji o produktach znajdziesz na oficjalnej stronie Amica.