Acer w promocji

Tradycja, innowacyjne produkty i sprzęt komputerowy z najwyższej półki.

Marka powstała w 1976 roku na Tajwanie. Początek przedsiębiorstwu dał Stan Shihi jego żona Carolyn Yeh oraz niewielka grupka inwestorów. Działalność rozpoczęła się od dostarczania części elektronicznych i mikroprocesorów. Szybko jednak rozwinęła się w kierunku komputerów osobistych.

W 1987 roku powstała korporacja Acer produkująca na potrzeby amerykańskich przedsiębiorstw z branży komputerowej, ale nie tylko. Rozwijała się również jako samodzielna marka i promowała własne produkty (komputery). Wprowadzone w 1995 roku innowacyjne rozwiązania z dziedziny zarządzania pozwoliły firmie na rozwój i zwiększenie sprzedaży oraz wyników finansowych.

Pomimo trudności i przejściowych kryzysów na początku XXI wieku firma kontynuowała zdobywanie udziałów rynkowych by w końcu stać się piątym co do wielkości producentem komputerów osobistych na świcie.

Acer to przede wszystkim laptopy, które każdy z nas może kupić w prawie każdym sklepie zajmującym się sprzedażą sprzętu komputerowego. Są cenione za świetne ceny w stosunku do jakości oraz za nowoczesny design. Pozwalają na wszechstronne zastosowanie: zarówno dla potrzeb domowych jak i biznesowych. Posiada modele gamingowe i uniwersalne, ultramobilne 2 w 1 i hybrydowe.

Laptopy:

  • Acer Aspire to urządzenia do stosowania w domu,
  • Acer Travelmate to sprzęt dla profesjonalistów, solidny i mobilny,
  • Acer Predator to ergonomiczne i wydajne produkty dla graczy.

W szerokiej ofercie firmy oprócz komputerów (laptopów i desktopów) znajdują się też monitory, tablety, projektory oraz akcesoria i urządzenia peryferyjne.

Innowacyjne rozwiązania, dążenie do utrzymania pozycji na rynku i zwiększania sprzedaży oraz solidność zarówno sprzętu, jak i obsługi posprzedażowej, odpowiedzialność za produkt, jego wydajność, bezpieczeństwo i zoptymalizowanie powoduje, że wielu użytkowników chętnie sięga po produkty Acer. Jeśli do tego dodać korzystne ceny, które są cechą każdego modelu, zarówno zaawansowanego, jak i oferującego podstawowe możliwości, można powiedzieć, że jest to sprzęt warty uwagi i polecenia.

Więcej informacji o produktach znajdziesz na oficjalnej stronie Acer. U nas znajdziesz promocyjne oferty na laptopy, monitory i inny sprzęt marki Acer.