Specjalne ceny na wybrane kierunki

Pożegnanie wakacji już za nami wszystkimi. Właśnie wakacyjną labę skończyli również studenci. Teraz okres wzmożonego wysiłku, ale to wcale nie oznacza, że skończyły się definitywnie wszystkie podróże. Fajna wycieczka cieszy każdą porą roku, odwiedziny u przyjaciół, znajomych, a może służbowa podróż. Takie okazje też wymagają biletu lotniczego, a byłoby dobrze, żeby niedrogiego.

Planujecie jakąś wycieczkę w najbliższym czasie? Oferty last minute w biurach podróży i u przewoźników to stały element, dzięki któremu można zaoszczędzić i to czasem naprawdę sporą sumę.

Dlatego zawsze zachęcamy, by przyjrzeć się takim okazjom. Właśnie teraz możecie polecieć z LOT’em w niższych cenach.

Bilety na wybrane kierunki: do Mediolanu, Sofii, Monachium, Odessy i Londynu w ofercie Last Minute są dostępne już od 499 zł. Ceny biletów dotyczą podróży w obie strony w taryfie z bagażem rejestrowanym.

Okres podróży obejmuje od 6 października do 31 października, a więc zdecydowanie nie ma dużo czasu na planowanie. Spontaniczne odwiedziny u znajomych, wycieczka do rodziny, albo spotkanie z partnerem biznesowym? Szybko zobaczcie co przygotował dla Was LOT i zdecydujcie się na odwiedzenie któregoś z pięknych miast.

Miłego lotu i fajnej podróży.


Loty międzynarodowe już od 579 zł

Promocja LOT - miasta europejskie i Bliski Wschód w super cenach.

Specjalna oferta na loty Dreamlinerem

Promocja LOT - loty do: Chicago, Nowego Jorku, Pekinu, Toronto, Tokio, Los Angeles, Seulu  już od 1669 zł.

Zniżki dla niemowląt i dzieci w LOT

Promocja LOT – dla dzieci poniżej 2-go roku życia 90% zniżki i 25% zniżki dla dzieci od 2 do 11 roku życia. Sprawdź szczegóły na stronie.


Podziel się z innymi: