Shopping Week w La Redoute – nowe kolekcje do 60% taniej

Paryski styl w Twojej szafie? A może coś z niezwykłego w domu?

Jeśli kochacie doskonałą modę, najlepsze kreacje ze światowych wybiegów, to z pewnością oferta sklepu La Redoute nie mogła ujść Waszej uwadze.

Idealne stylizacje prosto ze światowej stolicy mody na jesień dla całej rodziny. Damska, męska i dziecięca kolekcja teraz z rabatami nawet do 60%.

Tylko przez jeden tydzień będziemy mogli się cieszyć taką promocją. Ale możecie w tym czasie kupić wiele zachwycających produktów w zdecydowanie niższych cenach.

Obuwie na chłodne dni, odzież wierzchnią, sukienki, koszule i wiele, wiele innych. Znajdziecie też bieliznę i akcesoria.

Macie ochotę na jakieś zmiany w domu – w La Redute w najbliższym tygodniu są również do 60% tańsze tekstylia: pościele, narzuty, pledy, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Dzięki nim w Waszej sypialni może zagościć paryski szyk i elegancja.

Pamiętajcie też, że w sklepie La Redoute zawsze macie dostawę gratis dla zamówień powyżej 250 zł. Warto zrobić większe zakupy z jednym zamachem i skorzystać również z tej promocji.


Źródło zdjęcia: www.laredoute.pl


Do 40% tańsze wiosenne kolekcje

Promocja La Redoute  –damska, męska i dziecięca moda oraz domowe tekstylia nawet do 40% taniej. Sprawdź wiosenne kolekcje dla całej rodziny.

Ważne do dnia: 29/03/2017

Do 30% tańsze domowe tekstylia

Promocja La Redoute  –poszewki, prześcieradła, pościele, firany i inne domowe tekstylia w przecenie.

Do 50% tańsze piżamy

Promocja La Redoute  – damskie piżamy nawet o połowę taniej.


Podziel się z innymi: