Nawet do 70% tańsze jeansy w Answear

Czy można jeszcze znaleźć kogoś kto nie lubi jeansów, czy są ludzie, którzy nie posiadają w swojej szafie choćby jednej pary?

Może i są, ale z pewnością są to pojedyncze osoby, wyjątki. Można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że każdy kocha jeansy, albo przynajmniej je lubi, albo posiada je w swojej garderobie.

Zwykle jeansów mamy kilka par. Są przecież niezbędne do codziennego noszenia, na imprezy, spotkania, nawet do pracy chętnie je nosimy.

Jednym słowem pasują prawie na każde wyjście. I dlatego są tak bardzo cenione przez wszystkich.
Dobre, markowe jeansy to skarb, spodnie kultowych marek jak: Pepe Jeans, Wrangler, Lee, Hilfiger, Calvin Klein czy Diesel to wyjątkowy skarb. Ale też zwykle spory wydatek.

Jednak, dla tych którzy dobre jeansy cenią ponad wszystko wart jest każdych pieniędzy.

Chcecie kupić jeansy najlepszych marek, najlepszej jakości , będące odpowiedzią na najnowsze trendy i nie wydać przy tym oszałamiającej ilości pieniędzy?

Tylko w Answear macie taką okazję. Denim Days w to najlepsze, światowe marki jeansowe w najlepszych cenach, wybrane produkty nawet do 70% tańsze. Modele dla Niej i dla Niego, idealne na każdą okazję i w doskonałych cenach.

Poszukujecie kultowych spodni, ale obawiacie się czy będzie Was na nie stać. Zerknijcie do Answear już dziś. Wasze nowe jeansy wcale nie muszą być drogie.


Do 50% taniej Mid Season Sale w Answear

Promocja Answear – damska, męska i dziecięca moda nawet za połowę ceny. Zobacz odzież, obuwie, akcesoria na chłodne dni w specjalnej ofercie.

Do 30% rabatu - Happy Hour w Answear

Kod rabatowy Answear – 30% rabatu na wybrane produkty, 20% rabatu na pozostałe i 10% rabatu na przecenione. Dotyczy asortymentu z podstrony.

Ważne do dnia: 18/10/2017

30% rabatu na markę Gino Rossi

Kod rabatowy Answear –  obuwie damskie i męskie wybranej marki 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja dotyczy produktów z podstrony.


Podziel się z innymi: