Prezenty na Dzień Dziecka 2016

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jakie oferty przygotowały różne sklepy internetowe w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka. W wielu z nich znajdziecie ciekawe promocje. Szeroki wachlarz propozycji wirtualnych platform zakupowych pozwoli Wam wybrać prezent nie tylko dla malucha, ale także dla starszych syna i córki!


Jeśli mieszkasz w większym mieście lub masz ochotę wybrać się na długi weekend całą rodziną do innej miejscowości, polecamy zniżki na vouchery do wykorzystania między innymi w Warszawie, Krakowie, Otwocku, Wrocławiu i wielu innych lokalizacjach.

Znajdziesz tu doskonałe pomysły na spędzenie wolnego czasu, a przy okazji zaoszczędzisz sporą kwotę, którą później możesz wydać choćby na pamiątki! Dla aktywnych proponujemy całodzienny wypad na kajaki albo do parku linowego. Fanom ekstremalnych przygód spodoba się opcja skoków spadochronowych czy lotu balonem, a spragnionym interesującej rozrywki – próba wydostania się z tak zwanego Escape Room. Znajdzie się też coś dobrego dla smakoszów, na przykład bon na ogromną pizzę lub wykwintną kolację w restauracji. Miłośnicy tradycyjnych wycieczek mogą natomiast wybrać się do muzeum lub zwiedzić Kopalnię Soli w Kłodawie.


Świętowanie Dnia Dziecka nie mogłoby odbyć się bez słodyczy i zabawek. Zabawki znajdziecie je między innymi w sklepie Urwis.pl, który oferuje zabawki dostosowane do wieku dziecka. Do końca maja w sklepie trwają promocje na zabawki z okazji 1 czerwca.

Prezenty na Dzień Dziecka. Psi patrol maskotka 25 cm

Psi patrol maskotka 25 cm z oferty sklepu Urwis.pl


Gdy jemy kostkę czekolady, przypomina się nam smak dzieciństwa. W razie, gdyby dzieci nie chciały się z nami podzielić otrzymanymi słodyczami, dzięki promocjom, możemy kupić ich więcej na zapas – na przykład w sklepie ChocoBox, w którym otrzymasz kupon rabatowy na słodycze – ceny z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Ojca do końca czerwca przy wykorzystaniu kodu spadają aż o 15%!


Oryginalne i ręcznie wykonane prezenty kupisz w sklepie DaWanda. Kto z nas nie marzył by mieszkać w indiańskim tipi? Teraz możemy sprawić naszym dzieciom tę radość i wyposażyć ich pokój w ten niezwykły namiot! Na polskiej stronie DaWanda znajdziesz także dziecięce ubrania, akcesoria i piękne zabawki, np. misie, samochodziki i lalki handmade.

Prezenty na Dzień Dziecka. Psi patrol maskotka 25 cm

Maskotki Fochy Obrażone Zmierzłe Skwaszone Misie z oferty sklepu DaWanda

Prezenty na Dzień Dziecka. Namiot tipi

Namiot tipi z oferty sklepu DaWanda


Do 30 maja aktywny jest kod rabatowy obniżający ceny książek nawet o 30% w księgarni Matras. Interesująca lektura to zawsze dobry prezent nie tylko dla malucha, ale także dla starszego dziecka! Zresztą, wszyscy lubią bajki – i starsi, i młodsi – podobnie, rozwiązywanie labiryntów! To świetna i nietrudna zabawa, która rozrusza szare komórki!

Prezenty na Dzień Dziecka. Książka Miasto Labiryntów

Książka Miasto Labiryntów z oferty sklepu matras


Nastolatkowi może także spodobać się śmieszny notes lub budzik z projektorem w kształcie obiektywu do aparatu. Te i inne gadżety przydatne w życiu codziennym znajdziesz w sklepie GodsToys.pl.

Prezenty na Dzień Dziecka. Budzik obiektyw z projektowrm

Budzik obiektyw z projektorem z oferty sklepu GodsToys.pl

Prezenty na Dzień Dziecka. Czekoladowy notes

Czekoladowy notes z projektorem z oferty sklepu GodsToys.pl