Babcia, to wielki skarb dla rodziny.

Zaopiekuje się dziećmi, wyczaruje ciepły wełniany szalik, upiecze najlepsze ciasto na świecie i możesz być pewien, że z pustym żołądkiem od niej nie wyjdziesz. Każda babcia jest inna i niepowtarzalna, chociaż wszystkie babcie łączy jedno; rozpieszczają swoje wnuczki i wnuki. No cóż, taka ich rola. Rodzice wychowują, a babcie rozpieszczają.

Kilka razy w roku pojawia się odwieczne pytanie: Jaki kupić prezent dla babci? Czy to urodziny, imieniny, na Dzień Babci czy na Gwiazdkę?

Prezent dla babci, nasze propozycje


Herbaciana „rozpusta” smakowa

Dobry zestaw herbat, będzie idealny szczególnie na długie zimowe wieczory. Wybór jest naprawdę bardzo duży.

Dla „leniwych” można zaproponować kupno zestawu herbat

Można też samodzielnie zbudować herbaciany prezent dla babci, z dostępnej szerokiej gamy herbat. W ten sposób możemy samodzielnie zbudować zestaw najlepiej dobrany dla babci.

Komplet pościeli

Przydaje się zawsze. Zwróćmy uwagę na szczegóły, które świadczą o dobrej jakości kupowanych powleczeń. Powinny być z wysokogatunkowego materiału, np. bawełny lub satyny. Zamek błyskawiczny w przeciwieństwie do guzików lub zakładek pomoże szybko powlec kołdrę. Ważna jest też kolorystyka – dobrze, jeśli współgra z wnętrzem pokoju!

Ramka lub album na zdjęcia

Niezwykłe pamiątki przechowywane przez lata nie mogą się poniewierać. Aby dobrze zabezpieczyć fotografie, warto je wkomponować w zestaw połączonych ramek, albo uporządkować w albumie. Wklejanie zdjęć do klasycznego papierowego albumu to niezła frajda dla babci i wnuków na jesienne słotne popołudnia i wieczory.

Coś do domu

Rozejrzyj się po mieszkaniu babci i zastanów się, czy jakiś sprzęt nie jest już przypadkiem wysłużony. Może przydałby się nowy czajnik lub mikser?Natalia Gładczak