Kod rabatowy przy płatności online

Jedzenie z dostawą do domu i dodatku ze zniżką – akcja SZAMA w Pizza Portal. Możliwość szybkiego, łatwego i smacznego zjedzenia obiadu, przekąski, kolacji w każdym miejscu, w którym właśnie jesteś.

Nie tylko ogromny wybór dań i restauracji, ale też doskonałe jedzenie i w dodatku w kilka chwil na Twoim stole. A do tego 30% taniej.

Jak zdobyć zniżkę na dostawę z ulubionej restauracji?

Wchodzisz na Pizza Portal, wpisujesz adres dostawy, włączasz filtr RABAT 30% i sprawdzasz, które restauracje biorą udział w akcji. Wybierasz tę, na którą masz ochotę, wpisujesz kod rabatowy i płacisz onlie. Teraz już tylko pozostaje poczekać na ulubione danie.

Kod rabatowy dotyczy wybranych restauracji, a ich lista będzie dostępna, gdy włączysz filtr. Z kodu możesz skorzystać dowolną ilość razy. Akcja rabatowa potrwa do 6 grudnia.
Smacznego!


20% rabatu na dowolną pizzę w poniedziałek

Kod rabatowy PizzaPortal  – Poniedziałek na Cienkim Cieście: dziś każda pizza 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko dla zamówień z płatnością online.

Ważne do dnia: 23/10/2017

10 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Pizza Portal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 10 rabatu na pierwsze zamówienie powyżej  40 zł. Wpisz kod rabatowy. Obowiązuje tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/10/2017

5% rabatu na dowolne danie + do 30% rabatu na kolejne zamówienia w Pizzaportal

Kod rabatowy PizzaPortal  – złóż zamówienie z rabatem  5%, otrzymasz kod rabatowy 15% na kolejne zamówienie. Po skorzystaniu z obu rabatów otrzymasz kod rabatowy 30%. Minimalna kwota każdego zamówienia to 20 zł.

Ważne do dnia: 31/10/2017


Podziel się z innymi: