Kod rabatowy przy płatności online

Jedzenie z dostawą do domu i dodatku ze zniżką – akcja SZAMA w Pizza Portal. Możliwość szybkiego, łatwego i smacznego zjedzenia obiadu, przekąski, kolacji w każdym miejscu, w którym właśnie jesteś.

Nie tylko ogromny wybór dań i restauracji, ale też doskonałe jedzenie i w dodatku w kilka chwil na Twoim stole. A do tego 30% taniej.

Jak zdobyć zniżkę na dostawę z ulubionej restauracji?

Wchodzisz na Pizza Portal, wpisujesz adres dostawy, włączasz filtr RABAT 30% i sprawdzasz, które restauracje biorą udział w akcji. Wybierasz tę, na którą masz ochotę, wpisujesz kod rabatowy i płacisz onlie. Teraz już tylko pozostaje poczekać na ulubione danie.

Kod rabatowy dotyczy wybranych restauracji, a ich lista będzie dostępna, gdy włączysz filtr. Z kodu możesz skorzystać dowolną ilość razy. Akcja rabatowa potrwa do 6 grudnia.
Smacznego!


15 zł rabatu dla nowych klientów PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 15 zł rabatu na zamówienie powyżej 40 zł  dla nowych klientów. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 30/06/2017

20% rabatu na dania kuchni azjatyckie

Kod rabatowy PizzaPortal  – Środa w 5 Smakach: dziś dania azjatyckie 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko dla zamówień z płatnością online.

Ważne do dnia: 28/06/2017

5% rabatu na zamówienie i wyzwanie G2A

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat na zamówienie opłacone online. Wpisz kod rabatowy. Dodatkowo za każde wydane 10 zł otrzymujesz 10 pkt. w konkursie G2A. Do wygrania nagrody dedykowane dla graczy.

Ważne do dnia: 01/08/2017


Podziel się z innymi: