Kod rabatowy przy płatności online

Jedzenie z dostawą do domu i dodatku ze zniżką – akcja SZAMA w Pizza Portal. Możliwość szybkiego, łatwego i smacznego zjedzenia obiadu, przekąski, kolacji w każdym miejscu, w którym właśnie jesteś.

Nie tylko ogromny wybór dań i restauracji, ale też doskonałe jedzenie i w dodatku w kilka chwil na Twoim stole. A do tego 30% taniej.

Jak zdobyć zniżkę na dostawę z ulubionej restauracji?

Wchodzisz na Pizza Portal, wpisujesz adres dostawy, włączasz filtr RABAT 30% i sprawdzasz, które restauracje biorą udział w akcji. Wybierasz tę, na którą masz ochotę, wpisujesz kod rabatowy i płacisz onlie. Teraz już tylko pozostaje poczekać na ulubione danie.

Kod rabatowy dotyczy wybranych restauracji, a ich lista będzie dostępna, gdy włączysz filtr. Z kodu możesz skorzystać dowolną ilość razy. Akcja rabatowa potrwa do 6 grudnia.
Smacznego!


10 zł rabatu dla nowych klientów PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienie powyżej 40 zł  dla nowych klientów. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/03/2017

5 % rabatu na zamówienie i trzy kody po 10 zł za polecenie

Kod rabatowy PizzaPortal  – zamów za min. 20 zł z rabatem 5% (kod rabatowy wpisz w koszyku) odbierz kod rabatowy na 15% zniżki dla znajomych, którzy jeszcze nie korzystali z portalu. Za każdą nową osobę, która złóży zamówienie otrzymasz kod rabatowy na 10 zł. Możesz zyskać aż 3 kody rabatowe (po jednym za każdego znajomego).

Ważne do dnia: 31/03/2017

10 % rabatu na dania azjatyckie w każda środę

Kod rabatowy PizzaPortal  – w każdą marcową środę dania azjatyckie (sushi, azjatyckie, indyjskie, chińskie, wietnamskie, tajskie)  10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/03/2017


Podziel się z innymi: