Rodzinne podróże ze zniżką

Wakacyjne podróże to często duże obciążenie dla każdego budżetu. Im dalej chcemy się wybrać tym więcej trzeba zapłacić, bo jak wiadomo najlepiej duże trasy pokonuje się samolotem, a ten do najtańszych nie należy. Jeśli w dodatku wakacje spędza cała rodzina, to co tu dużo mówić, wydatek może być znaczący.

Trudno jednak odmawiać sobie wszystkiego, wakacje są w końcu tylko raz w roku. Magiczny czas, na który czekają zarówno dzieci jak i dorośli.

Jeśli zatem chcecie trochę odciążyć rodzinny budżet i zapewnić sobie więcej gotówki na wyjazdowe szaleństwa, to nie ma nic lepszego jak skorzystać ze specjalnej oferty LOT-u.

15% zniżki na rodzinne podróże – z kodem rabatowym FAMILY cena biletu obniży się o 15%.

Oferta dotyczy podróżujących w minimum 4 osoby w tym minimum dwoje dzieci. Kod rabatowy jest ważny do 31 sierpnia 2015 na podróże od 1 lipca 2015 do 31 sierpnia 2015.

Dla dzieci lot samolotem może być niesamowitą frajdą, ale dla ich rodziców może okazać się dość stresujący. Dlatego lotnisko Chopina w Warszawie przygotowało specjalne stanowisko dla rodzin z dziećmi, na którym wita wszystkich małych pasażerów kolorowy, uśmiechnięty żuraw, a ich rodzice mają ułatwioną odprawę.


Szalona środa LOT

Promocja LOT - promocja na loty do: Kowna, Mediolanu, Frankfurtu, Wiednia już od 199 zł w obie strony. Tylko dziś.

Ważne do dnia: 24/01/2018

Loty międzynarodowe już od 395 zł

Promocja LOT - miasta europejskie i Bliski Wschód w super cenach.