Kody rabatowe na oprawki

Noworoczna świetna wiadomość dla wszystkich, którzy noszą okulary. Zresztą nie tylko dla tych, którzy muszą wspomagać swój wzrok, ale również dla tych, którzy potrzebują ochrony.

Oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne w niższych cenach możecie wybrać już dziś w Kodano.

Wejdźcie na naszą stronę i znajdźcie odpowiednią zniżkę dla siebie. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

Dla wszystkich, którzy kochają okulary przeciwsłoneczne mamy propozycję od Kodano, dzięki której obniżycie cenę o 20%. Wybierzcie model dla siebie, wpiszcie kod rabatowy i płaćcie mniej. Kod nie działa na produkty znajdujące się w outlecie.

Dla potrzebujących okularów korekcyjnych mamy dwie propozycje, które pozwolą na oszczędności:

A na koniec najlepsza propozycja. Dla poszukujących naprawdę tanich i fajnych okularów:

Oprawki Santino za 1 zł – każdy z modeli tylko za złotówkę po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych.

Zafundujcie sobie coś nowego na Nowy Rok, zróbcie małą rewolucję w wyglądzie i oszczędzajcie w Kodano. Kody rabatowe będą ważne tylko do 17 stycznia.


20% rabatu na wszystkie okulary

Kod rabatowy Kodano - z okazji Dania Ojca wszystkie okulary 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych oraz outletu.

Ważne do dnia: 26/06/2017

30% rabatu na okulary Moretti

Kod rabatowy Kodano - okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Moretti 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek korekcyjnych oraz  nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 01/08/2017

60 zł rabatu na okulary Ray-Ban

Kod rabatowy Kodano - oprawki korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Ray-Ban 60 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 25/07/2017


Podziel się z innymi: