Kody rabatowe na oprawki

Noworoczna świetna wiadomość dla wszystkich, którzy noszą okulary. Zresztą nie tylko dla tych, którzy muszą wspomagać swój wzrok, ale również dla tych, którzy potrzebują ochrony.

Oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne w niższych cenach możecie wybrać już dziś w Kodano.

Wejdźcie na naszą stronę i znajdźcie odpowiednią zniżkę dla siebie. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

Dla wszystkich, którzy kochają okulary przeciwsłoneczne mamy propozycję od Kodano, dzięki której obniżycie cenę o 20%. Wybierzcie model dla siebie, wpiszcie kod rabatowy i płaćcie mniej. Kod nie działa na produkty znajdujące się w outlecie.

Dla potrzebujących okularów korekcyjnych mamy dwie propozycje, które pozwolą na oszczędności:

A na koniec najlepsza propozycja. Dla poszukujących naprawdę tanich i fajnych okularów:

Oprawki Santino za 1 zł – każdy z modeli tylko za złotówkę po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych.

Zafundujcie sobie coś nowego na Nowy Rok, zróbcie małą rewolucję w wyglądzie i oszczędzajcie w Kodano. Kody rabatowe będą ważne tylko do 17 stycznia.


Drugie oprawki korekcyjne Moretti za 1 zł

Kod rabatowy Kodano - drugie oprawki wybranej marki za 1 zł. Zniżka nie łączy się z  innymi rabatami i nie dotyczy soczewek okularowych.

Ważne do dnia: 11/05/2017

20% rabatu na okulary przeciwsłoneczne

Kod rabatowy Kodano - damskie i męskie okulary przeciwsłoneczne w regularnej cenie 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 04/04/2017

15% rabatu na okulary Ray-Ban

Kod rabatowy Kodano - wszystkie modele : korekcyjne i przeciwsłoneczne marki  Ray-Ban 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Zniżka nie dotyczy soczewek okularowych.

Ważne do dnia: 30/03/2017


Podziel się z innymi: