W NIKE obuwie i odzież jeszcze taniej

Nike ostatnio potrafi zaskakiwać i nawet rozpieszczać wszystkich swoich fanów. Kolejna porcja zniżek i rabatów właśnie w listopadzie to niespodzianka i bardzo miły upominek na jesienne ponure dni.

Dla wszystkich miłośników uprawiania sportu, dla tych, którzy kochają aktywny tryb życia, ale nie lubią być rozrzutni i poszukują możliwości oszczędzania również podczas zakupów związanych ze swoją pasją.

Możliwość zrobienia zakupów w sklepie internetowym Nike i podwójnego zyskania. Podwójnego, ponieważ mamy dla Was kody rabatowe, które obowiązują na wszystkie produkty z wyprzedaży: odzież i obuwie dla Niej, dla Niego, dla chłopców i dziewczynek z dodatkowym rabatem 20% obowiązuje na wszystkie produkty, które znajdują się na wyprzedaży.

Świetna okazja, aby zrobić sportowe zakupy dla siebie czy członków rodziny, a może pomyśleć o prezencie gwiazdkowym dla bliskich. Wszak święta już bliżej niż nam się zadaje.

Chcecie poprawić stan swojej sportowej garderoby, potrzebujecie nowego obuwia do biegania czy siłowni?

Zróbcie zakupy w Nike do 19 listopada i cieszcie się tańszymi zakupami. Produkty i kody rabatowe na wyprzedaż w Nike znajdziecie tutaj:

Udanych zakupów.


20% rabatu na obuwie i odzież do biegania

Kod rabatowy Nike – damska i męska kolekcja do biegania 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 30/06/2017

30% tańsze obuwie i odzież z kolelcji FC Barcelona

Promocja Nike –  wybrane modele obuwia i odzieży z kolekcji FC Barcelona dla dorosłych i dla dzieci 30% taniej.

Do 30% taniej - wyprzedaż kolekcji dziewczęcej

Wyprzedaż Nike – odzież i obuwie dla dziewczynek w super cenach.


Podziel się z innymi: