W NIKE obuwie i odzież jeszcze taniej

Nike ostatnio potrafi zaskakiwać i nawet rozpieszczać wszystkich swoich fanów. Kolejna porcja zniżek i rabatów właśnie w listopadzie to niespodzianka i bardzo miły upominek na jesienne ponure dni.

Dla wszystkich miłośników uprawiania sportu, dla tych, którzy kochają aktywny tryb życia, ale nie lubią być rozrzutni i poszukują możliwości oszczędzania również podczas zakupów związanych ze swoją pasją.

Możliwość zrobienia zakupów w sklepie internetowym Nike i podwójnego zyskania. Podwójnego, ponieważ mamy dla Was kody rabatowe, które obowiązują na wszystkie produkty z wyprzedaży: odzież i obuwie dla Niej, dla Niego, dla chłopców i dziewczynek z dodatkowym rabatem 20% obowiązuje na wszystkie produkty, które znajdują się na wyprzedaży.

Świetna okazja, aby zrobić sportowe zakupy dla siebie czy członków rodziny, a może pomyśleć o prezencie gwiazdkowym dla bliskich. Wszak święta już bliżej niż nam się zadaje.

Chcecie poprawić stan swojej sportowej garderoby, potrzebujecie nowego obuwia do biegania czy siłowni?

Zróbcie zakupy w Nike do 19 listopada i cieszcie się tańszymi zakupami. Produkty i kody rabatowe na wyprzedaż w Nike znajdziecie tutaj:

Udanych zakupów.


Do 40% taniej na wyprzedaży w Nike

Wyprzedaż Nike – odzież i obuwie damskie, męskie i dziecięce nawet do 40% taniej na wyprzedaży.

Ważne do dnia: 16/10/2017

20% rabatu na przecenione obuwie do gry w piłkę nożną

Kod rabatowy Nike – przecenione buty do gry w piłkę nożną jeszcze 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Zobacz świetną okazję dla piłkarzy w Nike.

Ważne do dnia: 05/10/2017

25% rabatu na obuwie męskie Janoski Max

Kod rabatowy Nike – wybrany model męskich butów  do skateboardingu w kolorze niebieskim 25% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/09/2017


Podziel się z innymi: