Jeszcze bardziej odjazdowy iPhone.

Komórki już dawno przestały być tylko telefonem, teraz są częścią nas. Praktycznie przez większość dnia mamy ją przy sobie, a wychodząc z domu prędzej zapomnimy portfela niż komórki. A jak już jej zapomnisz, to na 99,9% wrócisz się do domu, a po portfel niekoniecznie.

Niejednokrotnie jest tam całe, no może prawie całe, cyfrowe życie. Kontakty, zdjęcia, facebook, ulubiona muzyka, książki, mapy itd. Wszystko zawsze pod ręką, dostępne w przeciągu kilku chwil.

Niestety, urządzenie to nie ma lekko, noszone w kieszeni czy w torebce często narażone jest na kontakt z twardymi przedmiotami, jak klucze. A najgorsze co może się przytrafić, to upadek na ziemię, tragedia. Dlatego też chronimy „nasze maleństwo” przed uszkodzeniami.

iPhone zbity ekran po upadku

Tak zniszczonego iPhona najlepiej oglądać tylko na zdjęciach.

Folia na ekran oraz dodatkowa obudowa, to wszystko to ma sprawić, że nasza komórka będzie długo dobrze wyglądała, a ewentualne nagłe zderzenie z twardym podłożem, po krótkim locie z wysokości około metra, nie wyrządzi jej żadnej krzywdy.

Szczęśliwi posiadacze iPhona, prawie niezależnie od modelu (prawie, bo od modelu 4 w górę) mogą „ubrać” go w coś zupełnie niespotykanego. Pozwoli to na nadanie produktowi Apple niepowtarzalnego charakteru i wyróżnienie się z tłumu. Dla niektórych może to być także forma manifestacji swojego przywiązania do natury.

Nie są to klasyczne obudowy ze sztucznego tworzywa czy skóry, nie mają krzykliwych kolorów czy wzorów. Są bowiem wykonane z drewna lub bambusa. Dla tych, którzy mają wątpliwości, przypominam, że bambus nie jest drzewem. Należy do tej samej grupy roślin co chociażby zboża rosnące w Polsce.

Drewniane i bambusowe obudowy do iPhona, niezależnie od aktualnie panującej mody, zawsze będą się prezentowały dobrze i to zarówno na prywatnym jak i służbowym iPhonie. Prostota i elegancja to jest właśnie cecha charakterystyczna tych etui, które można kupić w sklepie iWoodWood.

Eleganckie obudowy do iPhona, kilka przykładów:

iWoodWood etui iPhone 5/5s Bamboo PC Back Wood

iWoodWood, etui: Bamboo PC Back Wood do iPhone 5/5s

iWoodWood etui iPhone 5/5s Rosewood PC Back Wood

iWoodWood, etui: Rosewood PC Back Wood do iPhone 5/5s

iWoodWood etui iPhone 6 Plus Bamboo PC Black iPhone 6 PLUS

iWoodWood, etui: Plus Bamboo PC Black iPhone 6 PLUS

Wielu już wybrało, także Ty możesz dołączyć do tej grupy.

null

Źródło: iWoodWood.pl

Bo niby Oni mogą mieć, a Ty nie! Sprawdź ofertę eleganckich etui do iPhona w sklepie iWoodWood.

Warto także wspomnieć o możliwości personalizacji takiej obudowy. Możesz zamówić sobie własny napis czy obrazek (z dostępnych wzorów), który zostanie umieszczony na Twojej obudowie.