Wietrzenie magazynów

Tyko przez trzy dni możecie skorzystać z wyjątkowych zniżek w eMAG (dla tych, którzy jeszcze się nie przyzwyczaili – dawniej Agito).

Doskonała oferta, ponieważ związana z czyszczeniem magazynów. Każdy łowca okazji wie, że jest to najlepszy moment na zakupy w najlepszych cenach.

Setki, a może nawet tysiące produktów z szerokiej oferty sklepu z rabatami sięgającymi nawet 70%.

Wszystko, co może się przydać w domu i ogrodzie, dla dziecka, do rozrywki i pracy, pielęgnacji ciała i urody, sprzęt sportowy i turystyczny, małe i duże AGD, kosmetyki, perfumy, komputery i urządzenia mobilne, elektronika, sprzęt gamingowy oraz odzież, obuwie i galanteria. Duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku, mleko modyfikowane, akcesoria do samochodu czy sypialni, dziecięca pielęgnacja i higiena. Nie zabrakło też produktów dla domowych pupili.

Doskonały moment, aby już teraz pomyśleć o gwiazdkowych i mikołajkowych prezentach. Znajdziecie wszystko o czym może marzyć każdy z członków rodziny i przyjaciół, a do tego nie zapłacicie wygórowanej ceny.

Oferta dla tych, którzy lubią oszczędzać i nie chcą przepłacać, szczególnie teraz, gdy przed nami gorący, przedświąteczny okres i sporo wydatków.

Promocja potrwa do 10 listopada i pamiętajcie jeszcze o jednym – dostawa Gratis na wszystko.


Wakacje z dzieckiem w super cenie

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  promocja dla całej rodziny na  lato: produkty dla dzieci i dla całej rodziny w okazyjnych cenach.

Ważne do dnia: 02/07/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Do 50% taniej wszystko do domu

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – deski do prasowania, suszarki, mopy, szczotki, wkłady, kosze, pojemniki, pieluchy dla dzieci, kosmetyki dla niej i  dla niego, środki do prania, i czyszczenia, preparaty do pielęgnacji tkanin i inne nawet do 50% taniej. Dostawa gratis.


Podziel się z innymi: