Wietrzenie magazynów

Tyko przez trzy dni możecie skorzystać z wyjątkowych zniżek w eMAG (dla tych, którzy jeszcze się nie przyzwyczaili – dawniej Agito).

Doskonała oferta, ponieważ związana z czyszczeniem magazynów. Każdy łowca okazji wie, że jest to najlepszy moment na zakupy w najlepszych cenach.

Setki, a może nawet tysiące produktów z szerokiej oferty sklepu z rabatami sięgającymi nawet 70%.

Wszystko, co może się przydać w domu i ogrodzie, dla dziecka, do rozrywki i pracy, pielęgnacji ciała i urody, sprzęt sportowy i turystyczny, małe i duże AGD, kosmetyki, perfumy, komputery i urządzenia mobilne, elektronika, sprzęt gamingowy oraz odzież, obuwie i galanteria. Duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku, mleko modyfikowane, akcesoria do samochodu czy sypialni, dziecięca pielęgnacja i higiena. Nie zabrakło też produktów dla domowych pupili.

Doskonały moment, aby już teraz pomyśleć o gwiazdkowych i mikołajkowych prezentach. Znajdziecie wszystko o czym może marzyć każdy z członków rodziny i przyjaciół, a do tego nie zapłacicie wygórowanej ceny.

Oferta dla tych, którzy lubią oszczędzać i nie chcą przepłacać, szczególnie teraz, gdy przed nami gorący, przedświąteczny okres i sporo wydatków.

Promocja potrwa do 10 listopada i pamiętajcie jeszcze o jednym – dostawa Gratis na wszystko.


Darmowa dostawa w eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – dostawa i zwrot zawsze gratis dla wszystkich zamówień.

Outlet w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – wybrane produkty w outlecie w super cenach. Sprawdź świetne ceny na elektronikę, produkty do domu i ogrodu, dla dzieci, kosmetyki, modę i sprzęt sportowy.

Do 40% tańsze produkty ECOTOYS

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –zabawki i akcesoria dla dzieci wybranej marki w promocyjnych cenach.


Podziel się z innymi: