Happy Week w Orange

Promocja  Orange – wybierz  pakiet dostosowany do swoich potrzeb i odbierz dysk HDD Goodram 500 GB dla zamawiających w prezencie lub  Orange Rise 31 (biały)   dla przedłużających w prezencie.

Ważne do dnia: 27/03/2017

Włączamy niskie ceny na telewizory, laptopy, tablety,smartfony

Kod rabatowy Media Expert –telewizory, laptopy, tablety, smartfony  i akcesoria, aparaty i kamery, konsole i gry w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 29/03/2017

Szklanka w McDonald's gratis!

Promocja  McDonald's  – wpadnij do McDonalds, kup dwie średnie lub dwie duże kawy McCaffe Coffee Specials albo McZestaw Powiększony albo Chicken Box albo Sałatkę Kurczak Premium i odbierz szklankę w prezencie! Promocja ważna od poniedziałku do piątku od 10:30 i w weekendy od 11:00.

Do 70% tańsze obuwie dla całej rodziny

Promocja Empik -  obuwie damskie, męskie i dziecięce takich marek, jak: Adidas, Asics, New, Balance, Reebok, Nike, Bartek i wiele innych w zaskakujących cenach.

10% dodatkowego rabatu na nową kolekcję i karta podarunkowa w prezencie

Kod rabatowy eButik –nowa kolekcja jeszcze 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Dodatkowo do każdego zamówienia karta podarunkowa na następne zakupy.

Do 500 zł rabatu na RTV

Kod rabatowy RTV Euro AGD – telewizory, soundbary, kina domowe i kolumny, głośniki przenośne, wieże i zestawy muzyczne, odtwarzacze audio i radia, odtwarzacze blu-ray nawet do 500 zł taniej.

Ważne do dnia: 23/03/2017