Pomysły na upominki inne niż wszystkie

No i mamy już połowę listopada za nami. To ostatni moment dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaczęli myśleć o gwiazdkowych i mikołajkowych prezentach.

Zostawianie takich zakupów na ostatnią chwilę nigdy nie przynosi dobrych efektów. Kupujemy byle co i byle gdzie. Nie dość, że przepłacamy, to efekty bywają marne.

Nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić bliskim na mikołajkowy upominek? Szukaj inspiracji. A takie znajdziesz właśnie w Grouponie. Może w tym roku poszukać czegoś oryginalnego, innego niż zwykle i sprawić rodzinie niespodziankę?

Zamiast słodyczy, kosmetyków, zabawek może wyruszycie w ten dzień poszukać przygód w zoo, albo w parku trampolin, albo w innym miejscu, które zapewni niezapomniane wspomnienia.

Zorganizuj ze swoją drugą połową wieczór przy świecach i dobrej kolacji, albo wspólne wyjście do SPA. Dla posiadających więcej czasu i możliwości finansowych – weekend w jakiejś wypoczynkowej miejscowości, gdzie jest wiele różnych atrakcji i niespodzianek.

A może chcesz mu zapewnić odrobinę adrenaliny i zaprosić na jazdę samochodem terenowym lub na strzelnicę?

Możliwości jest wiele, a wszystkie zapewniają świetną zabawę i wspomnienia, które pozostają na zawsze.
Zobacz, co przygotował Groupon na Mikołajki w tym roku. Zainspiruj się oryginalnymi prezentami dla Niej, dla Niego, dla dziecka, dla całej rodziny. Spraw, że tegoroczne prezenty będą inne niż wszystkie do tej pory.


20% rabatu na pierwsze zakupy w Groupon

Kod rabatowy Groupon – rabat dla nowych użytkowników. Wpisz kod rabatowy. Maksymalna wysokość zniżki 50 zł.

Dzień Dziecka w Grouponie

Promocja Groupon – duży wybór atrakcji i rozrywek dla całej rodziny w okazyjnych cenach.

Ważne do dnia: 01/06/2017

20 zł za groupon wart 40 zł na PizzaPortal

Promocja Groupon – do wykorzystania podczas pierwszego zamówienia w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Lublinie.

Ważne do dnia: 31/05/2017


Podziel się z innymi: