Pomysły na upominki inne niż wszystkie

No i mamy już połowę listopada za nami. To ostatni moment dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaczęli myśleć o gwiazdkowych i mikołajkowych prezentach.

Zostawianie takich zakupów na ostatnią chwilę nigdy nie przynosi dobrych efektów. Kupujemy byle co i byle gdzie. Nie dość, że przepłacamy, to efekty bywają marne.

Nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić bliskim na mikołajkowy upominek? Szukaj inspiracji. A takie znajdziesz właśnie w Grouponie. Może w tym roku poszukać czegoś oryginalnego, innego niż zwykle i sprawić rodzinie niespodziankę?

Zamiast słodyczy, kosmetyków, zabawek może wyruszycie w ten dzień poszukać przygód w zoo, albo w parku trampolin, albo w innym miejscu, które zapewni niezapomniane wspomnienia.

Zorganizuj ze swoją drugą połową wieczór przy świecach i dobrej kolacji, albo wspólne wyjście do SPA. Dla posiadających więcej czasu i możliwości finansowych – weekend w jakiejś wypoczynkowej miejscowości, gdzie jest wiele różnych atrakcji i niespodzianek.

A może chcesz mu zapewnić odrobinę adrenaliny i zaprosić na jazdę samochodem terenowym lub na strzelnicę?

Możliwości jest wiele, a wszystkie zapewniają świetną zabawę i wspomnienia, które pozostają na zawsze.
Zobacz, co przygotował Groupon na Mikołajki w tym roku. Zainspiruj się oryginalnymi prezentami dla Niej, dla Niego, dla dziecka, dla całej rodziny. Spraw, że tegoroczne prezenty będą inne niż wszystkie do tej pory.


15% rabatu na zakładkę Travel

Kod rabatowy Groupon –  wiosenne podrózże z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł.

Ważne do dnia: 01/03/2017

20 zł rabatu na pierwsze zakupy

Kod rabatowy Groupon – rabat do jednokrotnego użytku na zakupy za min. 100 zł. Wpisz od rabatowy.

Zaplanuj Lato 2017 z Groupon

Promocja Groupon –  sprawdź super propozycje letniego wypoczynku w wielu miejscach w Polsce i za granicą.


Podziel się z innymi: