Pomysły na upominki inne niż wszystkie

No i mamy już połowę listopada za nami. To ostatni moment dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaczęli myśleć o gwiazdkowych i mikołajkowych prezentach.

Zostawianie takich zakupów na ostatnią chwilę nigdy nie przynosi dobrych efektów. Kupujemy byle co i byle gdzie. Nie dość, że przepłacamy, to efekty bywają marne.

Nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić bliskim na mikołajkowy upominek? Szukaj inspiracji. A takie znajdziesz właśnie w Grouponie. Może w tym roku poszukać czegoś oryginalnego, innego niż zwykle i sprawić rodzinie niespodziankę?

Zamiast słodyczy, kosmetyków, zabawek może wyruszycie w ten dzień poszukać przygód w zoo, albo w parku trampolin, albo w innym miejscu, które zapewni niezapomniane wspomnienia.

Zorganizuj ze swoją drugą połową wieczór przy świecach i dobrej kolacji, albo wspólne wyjście do SPA. Dla posiadających więcej czasu i możliwości finansowych – weekend w jakiejś wypoczynkowej miejscowości, gdzie jest wiele różnych atrakcji i niespodzianek.

A może chcesz mu zapewnić odrobinę adrenaliny i zaprosić na jazdę samochodem terenowym lub na strzelnicę?

Możliwości jest wiele, a wszystkie zapewniają świetną zabawę i wspomnienia, które pozostają na zawsze.
Zobacz, co przygotował Groupon na Mikołajki w tym roku. Zainspiruj się oryginalnymi prezentami dla Niej, dla Niego, dla dziecka, dla całej rodziny. Spraw, że tegoroczne prezenty będą inne niż wszystkie do tej pory.


20% rabatu na pierwsze zakupy w Groupon

Kod rabatowy Groupon – rabat dla nowych użytkowników. Wpisz kod rabatowy. Maksymalna wysokość zniżki 50 zł.

Do 70% taniej oferty na Groupon Travel

Promocja Groupon – wybrane oferty wypoczynku nawet do 70% taniej.

16,90 zł zamiast 32,90 zł za 1 bilet na seans w sieci kin Multikino

Promocja Groupon – bilet na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli w całej Polsce.

Ważne do dnia: 30/11/2017


Podziel się z innymi: