Karty podarunkowe i Hardkory cenowe w Media Markt

Koniec września w Media Markt to świetna okazja dla wszystkich kochających tańsze zakupy. Nie jedna, ale od razu dwie świetne promocje, które są w stanie zadowolić każdego, prawdziwego łowcę okazji.

Na początek karty podarunkowe.

Macie w planach zakupy sprzęty AGD lub RTV? Jeśli tak, koniecznie zerknijcie do Media Markt. Do 30 września Wasze zakupy będą premiowane kartami podarunkowymi. Za każde wydane na ten sprzęt 500 zł dostaniecie 50 zł w prezencie na następne zakupy. Możecie sporo zaoszczędzić podczas kolejnego odwiedzenia sklepu.

Dla tych, którzy nie potrzebują niczego z RTV czy AGD mamy inną doskonałą promocję, a właściwie kody rabatowe.

Wasze ukochane Hardkory Cenowe znowu zagościły w Media Markt. Tym razem możecie znaleźć kody rabatowe, które obniż cenę sprzętu nawet o 900 zł.

Ta promocja potrwa również do końca września i dotyczy wszystkich produktów, które mają specjalną przywieszkę „Z kodem”. Dla każdego urządzenia jest inny kod. Poszukujcie czerwonych napisów. Oferta zniżkowa obejmuje wybrane laptopy, tablety, komputery i monitory.

Jesienne zakupów Media Markt to wiele możliwości na oszczędzanie. Na inne zapraszamy na naszą stronę, będziecie mieć pewność, że nic nie umknęło Waszej uwadze.


Do 1000 zł rabatu na sprzęt komputerowy

Promocja Media Markt - szalony weekend majowy: rabaty na  laptopy, tablety, czytniki ebook,  komputery , monitory, drukarki i skanery. Nawet do 1000 zł taniej. Zniżka nalicza się automatycznie w koszyku.

Ważne do dnia: 24/05/2017

Do 8% rabatu w Media Markt

Promocja Media Markt – zatankuj na BP 20 litrów dowolnego paliwa i zyskaj rabat na zakupy: do 3000 zł - otrzymasz 5% rabatu, powyżej 3000 zł otrzymasz 8% rabatu. Promocja dotyczy płatności i odbioru w sklepie stacjonarnym.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Darmowa dostawa na sprzęt komputerowy

Promocja Media Markt  – laptopy, komputery, tablety, monitory, drukarki z dostawą gratis dla zakupów powyżej  100 zł.

Ważne do dnia: 31/05/2017


Podziel się z innymi: