Karty podarunkowe i Hardkory cenowe w Media Markt

Koniec września w Media Markt to świetna okazja dla wszystkich kochających tańsze zakupy. Nie jedna, ale od razu dwie świetne promocje, które są w stanie zadowolić każdego, prawdziwego łowcę okazji.

Na początek karty podarunkowe.

Macie w planach zakupy sprzęty AGD lub RTV? Jeśli tak, koniecznie zerknijcie do Media Markt. Do 30 września Wasze zakupy będą premiowane kartami podarunkowymi. Za każde wydane na ten sprzęt 500 zł dostaniecie 50 zł w prezencie na następne zakupy. Możecie sporo zaoszczędzić podczas kolejnego odwiedzenia sklepu.

Dla tych, którzy nie potrzebują niczego z RTV czy AGD mamy inną doskonałą promocję, a właściwie kody rabatowe.

Wasze ukochane Hardkory Cenowe znowu zagościły w Media Markt. Tym razem możecie znaleźć kody rabatowe, które obniż cenę sprzętu nawet o 900 zł.

Ta promocja potrwa również do końca września i dotyczy wszystkich produktów, które mają specjalną przywieszkę „Z kodem”. Dla każdego urządzenia jest inny kod. Poszukujcie czerwonych napisów. Oferta zniżkowa obejmuje wybrane laptopy, tablety, komputery i monitory.

Jesienne zakupów Media Markt to wiele możliwości na oszczędzanie. Na inne zapraszamy na naszą stronę, będziecie mieć pewność, że nic nie umknęło Waszej uwadze.


Do 10% rabatu na zakup produktów AGD

Promocja Media Markt  – 5% rabatu przy zakupie 2 produktów AGD, 10% rabatu przy zakupie 3 i więcej produktów AGD. Dotyczy AGD wolnostojącego, do zabudowy i małego AGD.

Ważne do dnia: 20/08/2017

Oprogramowanie Microsoft Office 365 Personal o wartości 299 zł w prezencie

Promocja Media Markt  – przy zakupie laptopa z procesorem Intel Pentium, Core m, Core i3, i5, oraz i7 oprogramowanie w zestawie.

Ważne do dnia: 24/08/2017

Do 2 000 zł tańszy sprzęt komputerowy!

Promocja Media Markt  – laptopy, tablety,  komputery, monitory, skanery, drukarki z dużymi rabatami. Zniżka nalicza się automatycznie w koszyku.

Ważne do dnia: 24/08/2017


Podziel się z innymi: