Karty podarunkowe i Hardkory cenowe w Media Markt

Koniec września w Media Markt to świetna okazja dla wszystkich kochających tańsze zakupy. Nie jedna, ale od razu dwie świetne promocje, które są w stanie zadowolić każdego, prawdziwego łowcę okazji.

Na początek karty podarunkowe.

Macie w planach zakupy sprzęty AGD lub RTV? Jeśli tak, koniecznie zerknijcie do Media Markt. Do 30 września Wasze zakupy będą premiowane kartami podarunkowymi. Za każde wydane na ten sprzęt 500 zł dostaniecie 50 zł w prezencie na następne zakupy. Możecie sporo zaoszczędzić podczas kolejnego odwiedzenia sklepu.

Dla tych, którzy nie potrzebują niczego z RTV czy AGD mamy inną doskonałą promocję, a właściwie kody rabatowe.

Wasze ukochane Hardkory Cenowe znowu zagościły w Media Markt. Tym razem możecie znaleźć kody rabatowe, które obniż cenę sprzętu nawet o 900 zł.

Ta promocja potrwa również do końca września i dotyczy wszystkich produktów, które mają specjalną przywieszkę „Z kodem”. Dla każdego urządzenia jest inny kod. Poszukujcie czerwonych napisów. Oferta zniżkowa obejmuje wybrane laptopy, tablety, komputery i monitory.

Jesienne zakupów Media Markt to wiele możliwości na oszczędzanie. Na inne zapraszamy na naszą stronę, będziecie mieć pewność, że nic nie umknęło Waszej uwadze.


Do 1100 zł rabatu na sprzęt komputerowy

Promocja Media Markt - lutowe kody rabatowe na  notebooki, tablety, komputery PC, monitory, drukarki, skanery, czytniki ebooków.. Nawet do 1100 zł taniej. Kody rabatowe przy produktach.

Ważne do dnia: 23/02/2017

3 miesiące HBO GO w prezencie

Promocja Media Markt  – prezent przy zakupie telewizora Samsung UHD 4K objętego promocją.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Obniżki na telewizory

Promocja Media Markt  – wybrane modele telewizorów w niższych cenach.

Ważne do dnia: 28/02/2017


Podziel się z innymi: