Magiczny, gotycki sklep

Czary, magia, trupie czaszki, kruki i smoki – wszystko co się kojarzy z mrocznymi gotyckimi wnętrzami i złymi mocami.

Niesamowite zestawy biżuterii, stroje z najlepszych horrorów, zastawa, której nie powstydziłaby się żadna czarownica. Kołatki do drzwi w kształcie głowy goblina, czarne świece i świeczniki z głowami smoków. To i jeszcze więcej znajdziecie w Luna Market.pl.

Ozdoby na każde Halloweenowe przyjęcie, kielichy z czaszkami, które uświetnią zabawę, mroczne figurki, które mogą stać się doskonałym prezentem nie tylko w tę jedną wyjątkową noc, ale również na inne okazje. Jedyne w swoim rodzaju, niespotykane, takie, których trudno szukać wszędzie indziej, zebrane w jednym miejscu. Straszne, piękne i oryginalne. Dzięki nim atmosfera Halloween staje się jeszcze bardziej rzeczywista i przerażająca.

Jeśli planujecie dobrą zabawę i chcecie podgrzać nastrój, nie wahajcie się tu zajrzeć. Nic nie może tak poprawić klimatu przyjęcia jak podanie napojów w czaszkach, albo słodyczy w głowie zombie.

Amatorzy piwa mogą otrzymać swój trunek w kuflu ze szkieletami, a herbatkę podajemy w kubkach z nadrukowanym wilkiem.

Amator mocniejszych alkoholi może się napić w kieliszku z czaszką, do wina kielichy, na przykład, w smocze głowy.

Jeśli wybieracie się na przyjęcie i poszukujecie czegoś ciekawego do swojego stroju, to z powinniście zapoznać się z niesamowitą, jedyną w swoim rodzaju biżuterią, która może stać się doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji.


Na zdjęciu tabliczka Welcome – zawieszka powitalna ze szkieletem

Monika W.