Wiele lotów w super cenach

Właśnie skończyły się zakupowa emocje związane z Black Friday, Cyber Monday i Darmową Dostawą. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z zakupów i cieszycie się poczynionymi oszczędnościami.

Jak się okazuje promocje się na tym nie kończą, bo oto rozpoczęła się akcja LOT-u, dzięki której możecie zaplanować tańsze podróże na przyszły rok.

Macie w planach wyjazd na zimowe ferie, albo wczesnowiosenne wypady? Zastanawiacie się, jak spędzić urlopy w początku przyszłego roku?

Jeśli tak, to koniecznie musicie zobaczyć, co LOT przygotował w swojej akcji mikołajkowej. Wiele kierunków, loty do miast europejskich i nie tylko w super cenach. Okres podróży to generalnie od 15 stycznia do 31 maja. Z małymi wyjątkami dotyczącymi lotów do Los Angeles i Tokio. Wyloty z wielu, największych miast Polski.

Gdzie możecie lecieć taniej na zimowe lub wiosenne urlopy w niższych cenach?

Wybór duży i z pewnością znajdziecie coś, co będzie odpowiadać Waszym potrzebom. A ceny rozpoczynają się już od 209 zł w obie strony.

Promocyjne kierunki to: Wilno, Bruksela, Koszyce, Dusseldorf, Ryga, Tallinn, Paryż, Sztokholm, Kluż-Napoka, Kopenhaga, Frankfurt, Kijów, Lwów, Monachium, Barcelona, Belgrad, Charków, Lublana, Mediolan, Luksemburg, Mińsk, Sofia, Budapeszt, Wenecja, Wiedeń, Londyn, Nicea, Madryt, Bukareszt, St Petersburg, Stambuł, Pekin, Toronto, Nowy Jork, Tokio, Los Angeles.

Wybierajcie, lećcie odpoczywać i zwiedzać i nie zapominajcie, że promocja nie potrwa zbyt długo. Tylko do 6 grudnia możecie zaoszczędzić na swojej podróży z LOT-em.


Szalona środa LOT

Promocja LOT - promocja na loty do: Katowic, Warszawy,Wenecji, Wiednia  już od 119 zł w obie strony. Tylko dziś.

Ważne do dnia: 20/09/2017

Loty międzynarodowe już od 395 zł

Promocja LOT - miasta europejskie i Bliski Wschód w super cenach.


Podziel się z innymi: