Najlepszy prezent dla dziecka i nie tylko

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się już dość dużymi krokami. Wielu rodziców w tym okresie zaczyna myśleć o prezentach pod choinkę dla swoich pociech. Październik i listopad to dobry moment, żeby przynajmniej zrobić badania domowe: co, kto sobie w tym roku wymarzył. Dla dzieci to odpowiednia chwila, by zacząć myśleć o pisaniu listu do Świętego Mikołaja – czyli doskonałej wskazówki dla rodzica, co należy brać pod uwagę, a czego trzeba się wystrzegać w planowaniu świątecznych zakupów.

Jeśli Twoja pociecha jest jeszcze na etapie wiary w Świętego Mikołaja i zamierza wysyłać w tym roku list, to zastanówmy się co by powiedziała na odpowiedź. Tak, to wcale nie jest żart. Otrzymanie zwrotnej korespondencji, oczywiście takiej, która pasuje do planów zakupowych rodziców może być doskonałym pomysłem, który sprawi maluchom wiele przyjemności.

Wchodząc na www.listymikolaja.pl możecie sami stworzyć korespondencję od Świętego dla swoich dzieci. Dzięki edytorowi zamieszczonemu na stronie możecie napisać do swojego dziecka spersonalizowany list. Resztą zajmie się Mikołaj. List opatrzony prawdziwą, ręcznie odciskaną złotą pieczęcią przyjdzie prosto do domu już w kilka dni. Radość i niedowierzanie Waszych maluchów będzie najlepszym świątecznym prezentem.

Ta propozycja to jeszcze nie wszystko, czym możecie zaskoczyć swoje pociechy. Do listu może być dołączona również spersonalizowana wiadomość wideo, w której Święty Mikołaj będzie się zwracał prosto do Waszych dzieci. Wymieni je z imienia, a na ekranie pojawią się zdjęcia, które wyślecie do serwisu. Tak bezpośredni kontakt z Mikołajem będzie dla każdego dziecka niesamowitą przygodą i radością.

Pomysł jest tak doskonały, że wcale nie musi się ograniczać do dzieci. Jeśli nie macie pomysłów, czym zaskoczyć w ty roku pracowników, czy współpracowników, albo przyjaciół – wysłanie do nich listu od Świętego Mikołaja może by doskonałym sposobem na oryginalny upominek i dobrą zabawę.

Zanim zrobisz zamówisz list dla Swojego dziecka sprawdź aktualne promocje które oferuje www.listymikolaja.pl

Monika W.