Koszula i krawat lub mucha w prezencie

Studniówka to jedno z największych wydarzeń w życiu każdego młodego człowieka. Coś, co już nigdy w życiu się nie powtórzy , wyjątkowe przeżycie i jedyne w swoim rodzaju.

Nic dziwnego, że chciałoby się by miało najlepszą oprawę. Na ten dzień przygotowują się ze szczególną skrupulatnością wszystkie dziewczyny i chłopcy.

Stoicie przed dylematem, w co ubrać swojego maturzystę na tegoroczny bal w szkole? Nie wiecie gdzie się udać, by ubrać młodego człowieka i nie wydać przy tym zbyt dużo pieniędzy?

Dziś podpowiadamy: w sklepie Lancerto znajdziecie wszystko, co niezbędne, by mężczyzna wyglądał elegancko i świetnie się prezentował na studniówce. A do tego można zrobić zakupy taniej.

W ofercie znajdziecie wiele garniturów, a więc absolutne must have na taki bal, które są w okazyjnych cenach. A jeśli zdecydujecie się na zakup modelu, którego cena wyniesie 599,90 zł możecie też odebrać gratisy. Do garnituru w prezencie otrzymacie koszulę oraz krawat lub muchę. Wystarczy, że cena za wybrany garnitur przekroczy wymienioną kwotę.

Świetna okazja, aby za jednym zamachem stworzyć całą, kompletną stylizację i nie męczyć się z dalszymi poszukiwaniami. Zobacz jakie inspiracje przygotował sklep na tegoroczne bale dla uczniów i wybierz coś, co będzie wzbudzało podziw elegancją i nienagannym krojem.

Oferta obowiązuje do 28 lutego. Udanych zakupów i dobrej zabawy.


Do 70% taniej w outlecie

Promocja Lancerto –moda męska w outlecie w najlepszych cenach.

30% tańsze marynarki, kurtki, płaszcze

Promocja Lancerto –marynarki, kurtki, płaszcze z nowej kolekcji, wybrane modele 30% taniej.

Ważne do dnia: 09/04/2017

Garnitury już od 599 zł w Lancerto

Promocja Lancerto –wybrane garnitury w super cenach.


Podziel się z innymi: