Bielizna, moda damska i dziecięca w niższej cenie

Poszukujecie eleganckiej i wygodnej bielizny? A może odzieży dla dziecka?

Jeśli chcecie kupić ze zniżką, to zachęcamy do odwiedzenia Kontri. Znajdziecie nie tylko stroje dla dzieci, ale też ogromy wybór damskiej bielizny, męskiej bielizny i damskiej mody. Znajdą się też akcesoria i torebki.

Macie do wyboru różne możliwości, dzięki którym zakupy staną się tańsze. Na naszej stronie są kody rabatowe, po wpisaniu których możecie zaoszczędzić nawet 20% lub 20 zł. Sami sprawdźcie i zdecydujcie, która z opcji będzie najkorzystniejsza dla Waszego zamówienia. Niektóre działają tylko na produkty nieprzecenione, a niektóre wtedy, gdy zamówienie osiągnie pewną kwotę.

Jednym słowem trzeba trochę policzyć, ale z pewnością się opłaci. Większość kodów będzie dostępna do końca maja. Wszystkie kody rabatowe do Kontri znajdziecie tutaj.


15 zł rabatu na wszystko

Kod rabatowy Kontri – wszystkie produkty, nawet przecenione 15 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Minimalna kwota zamówienia 100 zł.

Ważne do dnia: 31/12/2017

15% rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy Kontri – wszystkie nieprzecenione produkty 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Do 45% tańsze bestsellery w Kontri

Promocja Kontri – bestsellerowe biustonosze do 45% taniej, przecena dotyczy również wyprzedaży, wiele sukienek w niższych cenach, kolekcja satynowa w promocji.

Ważne do dnia: 14/12/2017