Zakupy pod Twoje drzwi z dostawą za darmo

Nie trać czasu, zrób zakupy przez internet, za dostawę nie zapłacisz nic. Jeśli do tej pory nie robiłeś zakupów w Auchan Direct, to teraz jest najlepszy moment. Oszczędź czas i pieniądze.

Supermarket udostępnił dla wszystkich nowych Klientów kod rabatowy, dzięki któremu dostawa nie będzie kosztować ani grosza.

Kod na kwotę 19,90 zł znajdziecie na naszej stronie i jest to dokładnie tyle, ile trzeba normalnie zapłacić za dostawę zakupów pod drzwi mieszkania.

Kod rabatowy jest przeznaczony wyłącznie dla nowych Klientów, czyli dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zamawiali w markecie zakupów z dostawą do domu. Jeśli zatem nie próbowałeś do tej pory tej niezwykle wygodnej formy zrobienia codziennych i zwykle męczących zakupów, to jest to doskonała okazja na wypróbowanie i nie wykluczone, że polubienie, a nawet przyzwyczajenie się do tego.

Dodatkowo możesz również skorzystać z wielu promocji, które proponuje w tych dniach Auchan. Znajdziesz szeroki wybór artykułów spożywczych, chemii gospodarczej, kosmetyków oraz produktów dla dzieci w niższych cenach.

Kod rabatowy na darmową dostawę obowiązuje do końca października, a minimalna kwota zamówienia to 100 zł.


Darmowa dostawa pierwszego zamówienia w Auchan Direct

Kod rabatowy Auchan Direct – rabat na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 150 zł.

Ważne do dnia: 31/12/2017

10 zł rabatu na kolejną dostawę w Auchan Direct

Promocja Auchan Direct – kup wybrane lampki świąteczne i odbierz rabat na kolejną dostawę.

Ważne do dnia: 23/12/2017

Do -40% - Cenowy Zjazd na Mikołaja

Promocja Auchan Direct – wiele produktów w niższych cenach.

Ważne do dnia: 31/12/2017