Wybrane książki w promocji

Lubicie czytać, nie wyobrażacie sobie wieczoru bez choćby kilku stron z ulubioną lekturą? Jeśli tak, to wiecie również, że czytanie bywa drogie. Szczególnie dla tych, którzy potrafią pochłaniać kilka pozycji w ciągu miesiąca. A teraz, kiedy nadchodzą jesienne i zimowe, długie i ponure popołudnia, kiedy nie chce się spędzać czasu na spacerach i wycieczkach – jest doskonały moment, by oddać się swojej pasji z jeszcze większym zaangażowaniem.

Miłośnicy czytania wiedzą, że aby sprostać swojemu zamiłowaniu do czytania, często trzeba się wyrzec innych przyjemności i przeznaczyć pieniądze na nowy tytuł. Ale takiego wydatku nie jest szkoda. Dobrze jest natomiast wiedzieć, gdzie kupić, aby wydać mniej i zyskać choć trochę oszczędności, które można przeznaczyć … na jeszcze jedną nową książkę.

Dzisiaj mamy dla Was propozycję od Ravelo. Tylko przez dwa dni możecie kupić literaturę zagraniczną w wyjątkowej promocji. Sklep udostępnił swoim Klientom kod rabatowy, dzięki któremu możecie obniżyć cenę zakupów o 30%.

Do 28 września wiele tytułów zagranicznych autorów dostaniecie ze zniżką, jeśli w koszyku zamówienia wpiszecie kod rabatowy, który znajdziecie na naszej stronie.

Pamiętajcie o jednym: kod rabatowy nie działa na outlet i wyprzedaże oraz nalicza się od cen regularnych, czyli skreślonych. Czasami, niestety, taniej się już nie da.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią i mogą czytać w języku angielskim. W Ravelo znajdziecie szeroką ofertę książek w tym języku dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych z rabatami nawet do 30%. Uczycie się angielskiego, chcecie szlifować swoje umiejętności – czytanie jest doskonałym sposobem na naukę i przygodę w jednym.

Miłego i taniego czytania z Ravelo.


10% rabatu na kategorię dom i styl życia i dostawa gratis

Kod rabatowy Ravelo – cała kategoria dom i styl życia 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Dodatkowo dostawa do kiosków ruchu gratis.

Ważne do dnia: 31/03/2017

35% rabatu na drugą książkę i darmowa dostawa

Kod rabatowy Ravelo – rabat na drugą (tańszą) książkę.  Dostawa gratis przy wyborze dostawy  do kiosków Ruchu.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Do 40% tańsze bestsellery marca

Promocja  Ravelo – tanie czytanie: wiele książek w niższych cenach.

Ważne do dnia: 31/03/2017


Podziel się z innymi: