Wybrane książki w promocji

Lubicie czytać, nie wyobrażacie sobie wieczoru bez choćby kilku stron z ulubioną lekturą? Jeśli tak, to wiecie również, że czytanie bywa drogie. Szczególnie dla tych, którzy potrafią pochłaniać kilka pozycji w ciągu miesiąca. A teraz, kiedy nadchodzą jesienne i zimowe, długie i ponure popołudnia, kiedy nie chce się spędzać czasu na spacerach i wycieczkach – jest doskonały moment, by oddać się swojej pasji z jeszcze większym zaangażowaniem.

Miłośnicy czytania wiedzą, że aby sprostać swojemu zamiłowaniu do czytania, często trzeba się wyrzec innych przyjemności i przeznaczyć pieniądze na nowy tytuł. Ale takiego wydatku nie jest szkoda. Dobrze jest natomiast wiedzieć, gdzie kupić, aby wydać mniej i zyskać choć trochę oszczędności, które można przeznaczyć … na jeszcze jedną nową książkę.

Dzisiaj mamy dla Was propozycję od Ravelo. Tylko przez dwa dni możecie kupić literaturę zagraniczną w wyjątkowej promocji. Sklep udostępnił swoim Klientom kod rabatowy, dzięki któremu możecie obniżyć cenę zakupów o 30%.

Do 28 września wiele tytułów zagranicznych autorów dostaniecie ze zniżką, jeśli w koszyku zamówienia wpiszecie kod rabatowy, który znajdziecie na naszej stronie.

Pamiętajcie o jednym: kod rabatowy nie działa na outlet i wyprzedaże oraz nalicza się od cen regularnych, czyli skreślonych. Czasami, niestety, taniej się już nie da.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią i mogą czytać w języku angielskim. W Ravelo znajdziecie szeroką ofertę książek w tym języku dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych z rabatami nawet do 30%. Uczycie się angielskiego, chcecie szlifować swoje umiejętności – czytanie jest doskonałym sposobem na naukę i przygodę w jednym.

Miłego i taniego czytania z Ravelo.


35% rabatu na co drugą książkę i darmowa dostawa

Kod rabatowRavelo – rabat na drugą (tańszą) książkę po wpisaniu kodu rabatowego. Dodatkowo dostawa do kiosków Ruchu gratis. Nie dotyczy outletu, wyprzedaży, podręczników, pakietów, książek naukowych, językowych i z rabatem powyżej 35%.

Ważne do dnia: 22/10/2017

Do 36% tańsze podręczniki szkolne

Promocja  Ravelo – podręczniki, materiały dydaktyczne, dodatkowe przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalisty, specjalne potrzeby edukacyjne, słowniki, encyklopedie, leksykony, lektury szkolne, artykuły szkolne, plecaki, tornistry, piórniki i inne w okazyjnych cenach.

Darmowa dostawa

Promocja  Ravelo – dostawa gratis dla wszystkich zamówień bez limitu do kiosków Ruchu lub punktów odbioru Poczty Polskiej. Tylko dziś.

Ważne do dnia: 20/10/2017


Podziel się z innymi: