Kolekcja Sale z 13% rabatem w Gino Rossi

Gotowi na kolejną zniżkę? Bo mamy dla Was propozycję, dzięki której możecie jeszcze taniej kupić kolekcje wyprzedażowe w Gino Rossi.

Już od jakiegoś czasu możemy się cieszyć zimową promocją w Gino Rossi i rabatami sięgającymi nawet do 70%. A teraz, dodatkowo, sklep udostępnił swoim klientom jeszcze kod rabatowy, który działa na wszystko co jest przecenione.

Cała kolekcja Sale, a więc obuwie damskie, męskie i dziecięce oraz torby dla Panów i torebki dla Pań możecie kupić jeszcze 13% taniej, jeśli w koszyku zamówienia wpiszecie kod rabatowy. Jak łatwo policzyć można zgarnąć doskonałą zniżkę, która może sięgnąć nawet 83%.

Świetna okazja, aby uzupełnić braki w zimowej garderobie, dobrać torebkę na karnawałowe szaleństwa lub znaleźć uzupełnienie studniówkowej kreacji. A może znajdziecie coś dla dziecka na wyjazd z okazji ferii.

Duży wybór obuwia i toreb w kategorii Sale daje wiele możliwości i z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jak widać piątek 13-stego wcale nie musi być pechowy. Czasem zupełnie przeciwnie, można sobie zrobić miłą niespodziankę nawet w feralnym dniu.


15% dodatkowego rabatu na produkty z wyprzedaży

Kod rabatowy Gino Rossi – wszystkie produkty z wyprzedaży, damskie i męskie obuwie oraz torby i torebki jeszcze 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Rabat dla Klubowiczów.

Ważne do dnia: 30/06/2017

Do 70% taniej na letniej wyprzedaży dla Niej

Wyprzedaż   Gino Rossi – letnie obuwie dla Pań w niższych cenach.

Do 70% taniej - letnia wyprzedaż męska

Wyprzedaż   Gino Rossi – obuwie dla Panów na lato w niższych cenach.


Podziel się z innymi: