W home&you wszystko w promocji. Druga rzecz za 10 zł

Kochacie otaczać się ładnymi rzeczami? Mieć w swoim najbliższym otoczeniu piękne, eleganckie, kolorowe i do tego przydatne produkty?

Jeśli tak, to zapewne znacie i lubicie zakupy w home&you. W sklepie, gdzie zawsze gości ogromna różnorodność niezwykle gustownych i do tego funkcjonalnych drobiazgów, które przydadzą się w każdym domu i w każdej kuchni.

Akcesoria kuchenne kupione w home&you nie tylko będą doskonale spełniały wyznaczone im zadanie, ale również wspaniale się prezentują i przyciągną nawet najbardziej wybredny wzrok.

Teraz, robiąc w sklepie zakupy macie okazję na kupienie nie jednego, ale dwóch produktów. Do 10 października każdy drugi produkt dostaniecie za 10 zł. Warto skorzystać i zafundować sobie coś co może się przydać w codziennych, kuchennych zmaganiach, albo może jakiś bibelot, który będzie ładnie wyglądał i doda uroku pomieszczeniu.

Wybierać możecie z całego, niezwykle bogatego asortymentu sklepu. Pamiętajcie jednak, że cena 10 zł dotyczy tańszego produktu. To doskonały moment, żeby już teraz pomyśleć o gustownym drobiazgu nawet na nadchodzące gwiazdkowe szaleństwo prezentowe. Już dziś wybierzcie prezent, a będziecie sobie gratulować zapobiegliwości w grudniu.

Przyjemnych zakupów w home&you.


10% rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy home&you – nieprzecenione produkty 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/12/2017

Do 50% taniej - Mid Season Sale w home&you

Promocja home&you - wybrane produkty do domu nawet do 50% taniej.

10% rabatu na pierwsze zakupy

Promocja home&you - zapisując się do newsletter'a otrzymujesz 10% rabatu na pierwsze zakupy


Podziel się z innymi: