W home&you wszystko w promocji. Druga rzecz za 10 zł

Kochacie otaczać się ładnymi rzeczami? Mieć w swoim najbliższym otoczeniu piękne, eleganckie, kolorowe i do tego przydatne produkty?

Jeśli tak, to zapewne znacie i lubicie zakupy w home&you. W sklepie, gdzie zawsze gości ogromna różnorodność niezwykle gustownych i do tego funkcjonalnych drobiazgów, które przydadzą się w każdym domu i w każdej kuchni.

Akcesoria kuchenne kupione w home&you nie tylko będą doskonale spełniały wyznaczone im zadanie, ale również wspaniale się prezentują i przyciągną nawet najbardziej wybredny wzrok.

Teraz, robiąc w sklepie zakupy macie okazję na kupienie nie jednego, ale dwóch produktów. Do 10 października każdy drugi produkt dostaniecie za 10 zł. Warto skorzystać i zafundować sobie coś co może się przydać w codziennych, kuchennych zmaganiach, albo może jakiś bibelot, który będzie ładnie wyglądał i doda uroku pomieszczeniu.

Wybierać możecie z całego, niezwykle bogatego asortymentu sklepu. Pamiętajcie jednak, że cena 10 zł dotyczy tańszego produktu. To doskonały moment, żeby już teraz pomyśleć o gustownym drobiazgu nawet na nadchodzące gwiazdkowe szaleństwo prezentowe. Już dziś wybierzcie prezent, a będziecie sobie gratulować zapobiegliwości w grudniu.

Przyjemnych zakupów w home&you.


10% rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy home&you – rabat na zamówienie od 100 zł. Nie łączy się z innymi promocjami i przecenami. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 01/04/2017

Zimowa wyprzedaż - nawet do 70% taniej

Promocja home&you – artykuły do domu w wyjątkowych cenach.

Druga rzecz za 10 zł

Promocja home&you –tylko od 22:00 w sobotę do  8:00 w niedzielę druga rzecz za 10 zl.

Ważne do dnia: 26/03/2017


Podziel się z innymi: