Pierwsze zamówienie ze zniżką

Dziś mamy propozycję dla wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali skorzystać z serwisu Pizza Portal.

Jeśli lubisz dobrze zjeść, ale nie masz czasu na przygotowania jedzenia, koniecznie musisz spróbować, co ma dla Ciebie Pizza Portal. Blisko 3000 tysiące restauracji w wielu dużych miastach Polski, z dowozem do domu. Super ceny i wspaniałe jedzenie, które zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy prosto pod Twoje drzwi. Szybkie i proste składanie zamówień i ogromny wybór smaków z różnych stron świata.

Propozycja, której trudno się oprzeć, tym bardziej, że teraz mamy specjalną ofertę z Groupona, dzięki której wszyscy, którzy do tej pory jeszcze nie spróbowali mogą to zrobić i zaoszczędzić.

Dla nowych klientów Pizza Portal, dla tych którzy jeszcze nie zapoznali się z serwisem okazja: 20 zł rabatu na grouopon wart 40 zł. Zniżka nie byle jaka, bo aż 50%.

Korzystanie z serwisu jest niezwykle proste i przyjazne. Wybór restauracji i oferowanych w nich dań bogaty, a teraz wpisując swój kod grouponu w dodatku można sporo zaoszczędzić.

Oferta Groupona do Pizza Portal jest aktualna do 18 lutego, ale ma ograniczenia – jedna osoba może wykorzystać tylko 1 groupon.

Spróbuj już dziś, co przygotowały restauracje w Twoim mieście i zjedz coś pysznego w niższej cenie nie wychodząc z domu.


10% rabatu na zakładkę Travel

Kod rabatowy Groupon –  wszystko z wybranej zakładki z rabatem 10% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Ważne na zakup 1 oferty.

Ważne do dnia: 31/10/2017

20% rabatu na pierwsze zakupy w Groupon

Kod rabatowy Groupon – rabat dla nowych użytkowników. Wpisz kod rabatowy. Maksymalna wysokość zniżki 50 zł.

Korekcja wzroku metodą Lentivu w klinikach Optegra

Promocja Groupon – 6999 zł za zabieg metodą Lentivu dla pary oczu w promocyjnej cenie. 5 miast w Polsce.


20% rabatu na dowolną pizzę w poniedziałek

Kod rabatowy PizzaPortal  – Poniedziałek na Cienkim Cieście: dziś każda pizza 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko dla zamówień z płatnością online.

Ważne do dnia: 23/10/2017

10 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Pizza Portal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 10 rabatu na pierwsze zamówienie powyżej  40 zł. Wpisz kod rabatowy. Obowiązuje tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/10/2017

5% rabatu na dowolne danie + do 30% rabatu na kolejne zamówienia w Pizzaportal

Kod rabatowy PizzaPortal  – złóż zamówienie z rabatem  5%, otrzymasz kod rabatowy 15% na kolejne zamówienie. Po skorzystaniu z obu rabatów otrzymasz kod rabatowy 30%. Minimalna kwota każdego zamówienia to 20 zł.

Ważne do dnia: 31/10/2017


Podziel się z innymi: