Pierwsze zamówienie ze zniżką

Dziś mamy propozycję dla wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali skorzystać z serwisu Pizza Portal.

Jeśli lubisz dobrze zjeść, ale nie masz czasu na przygotowania jedzenia, koniecznie musisz spróbować, co ma dla Ciebie Pizza Portal. Blisko 3000 tysiące restauracji w wielu dużych miastach Polski, z dowozem do domu. Super ceny i wspaniałe jedzenie, które zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy prosto pod Twoje drzwi. Szybkie i proste składanie zamówień i ogromny wybór smaków z różnych stron świata.

Propozycja, której trudno się oprzeć, tym bardziej, że teraz mamy specjalną ofertę z Groupona, dzięki której wszyscy, którzy do tej pory jeszcze nie spróbowali mogą to zrobić i zaoszczędzić.

Dla nowych klientów Pizza Portal, dla tych którzy jeszcze nie zapoznali się z serwisem okazja: 20 zł rabatu na grouopon wart 40 zł. Zniżka nie byle jaka, bo aż 50%.

Korzystanie z serwisu jest niezwykle proste i przyjazne. Wybór restauracji i oferowanych w nich dań bogaty, a teraz wpisując swój kod grouponu w dodatku można sporo zaoszczędzić.

Oferta Groupona do Pizza Portal jest aktualna do 18 lutego, ale ma ograniczenia – jedna osoba może wykorzystać tylko 1 groupon.

Spróbuj już dziś, co przygotowały restauracje w Twoim mieście i zjedz coś pysznego w niższej cenie nie wychodząc z domu.


15% rabatu na wszystko

Kod rabatowy Groupon – wszystkie oferty z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł.

Ważne do dnia: 02/07/2017

20% rabatu na pierwsze zakupy w Groupon

Kod rabatowy Groupon – rabat dla nowych użytkowników. Wpisz kod rabatowy. Maksymalna wysokość zniżki 50 zł.

4 zł zamiast 29 zł na pierwsze zamówienie i więcej opcji w UberEATS

Promocja Groupon –4 zł zamiast 29 zł na pierwsze zamówienie, 6 zł zamiast 56 zł na dwa pierwsze zamówienia w UberEATS, 9 zł zamiast 84 zł na trzy pierwsze zamówienia w UberEATS. Oferta dotyczy Warszawy.

Ważne do dnia: 31/07/2017


15 zł rabatu dla nowych klientów PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 15 zł rabatu na zamówienie powyżej 40 zł  dla nowych klientów. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 30/06/2017

20% rabatu na dania kuchni azjatyckie

Kod rabatowy PizzaPortal  – Środa w 5 Smakach: dziś dania azjatyckie 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko dla zamówień z płatnością online.

Ważne do dnia: 28/06/2017

5% rabatu na zamówienie i wyzwanie G2A

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat na zamówienie opłacone online. Wpisz kod rabatowy. Dodatkowo za każde wydane 10 zł otrzymujesz 10 pkt. w konkursie G2A. Do wygrania nagrody dedykowane dla graczy.

Ważne do dnia: 01/08/2017


Podziel się z innymi: