Pierwsze zamówienie ze zniżką

Dziś mamy propozycję dla wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali skorzystać z serwisu Pizza Portal.

Jeśli lubisz dobrze zjeść, ale nie masz czasu na przygotowania jedzenia, koniecznie musisz spróbować, co ma dla Ciebie Pizza Portal. Blisko 3000 tysiące restauracji w wielu dużych miastach Polski, z dowozem do domu. Super ceny i wspaniałe jedzenie, które zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy prosto pod Twoje drzwi. Szybkie i proste składanie zamówień i ogromny wybór smaków z różnych stron świata.

Propozycja, której trudno się oprzeć, tym bardziej, że teraz mamy specjalną ofertę z Groupona, dzięki której wszyscy, którzy do tej pory jeszcze nie spróbowali mogą to zrobić i zaoszczędzić.

Dla nowych klientów Pizza Portal, dla tych którzy jeszcze nie zapoznali się z serwisem okazja: 20 zł rabatu na grouopon wart 40 zł. Zniżka nie byle jaka, bo aż 50%.

Korzystanie z serwisu jest niezwykle proste i przyjazne. Wybór restauracji i oferowanych w nich dań bogaty, a teraz wpisując swój kod grouponu w dodatku można sporo zaoszczędzić.

Oferta Groupona do Pizza Portal jest aktualna do 18 lutego, ale ma ograniczenia – jedna osoba może wykorzystać tylko 1 groupon.

Spróbuj już dziś, co przygotowały restauracje w Twoim mieście i zjedz coś pysznego w niższej cenie nie wychodząc z domu.


20 zł rabatu na pierwsze zakupy

Kod rabatowy Groupon – rabat do jednokrotnego użytku na zakupy za min. 100 zł. Wpisz od rabatowy.

9 zł za groupon uprawniający do 50% zniżki na pakiet w Virgin Mobile przez 6 miesięcy

Promocja Groupon – 9 zł za groupon uprawniający do 50% rabatu na pakiet #DLAMNIESUPER przez pierwsze 6 miesięcy (147 zł za cały okres; 24,50 zł zamiast 49 zł miesięcznie).

Ważne do dnia: 20/05/2017

Korekcja wzroku metodą Lentivu w Optegra

Promocja Groupon –  korekcja wzroku sprawdzoną metodą w kilka minut już za 6999 zł.

Ważne do dnia: 23/03/2017


10 zł rabatu dla nowych klientów PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienie powyżej 40 zł  dla nowych klientów. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/03/2017

5 % rabatu na zamówienie i trzy kody po 10 zł za polecenie

Kod rabatowy PizzaPortal  – zamów za min. 20 zł z rabatem 5% (kod rabatowy wpisz w koszyku) odbierz kod rabatowy na 15% zniżki dla znajomych, którzy jeszcze nie korzystali z portalu. Za każdą nową osobę, która złóży zamówienie otrzymasz kod rabatowy na 10 zł. Możesz zyskać aż 3 kody rabatowe (po jednym za każdego znajomego).

Ważne do dnia: 31/03/2017

10 % rabatu na dania azjatyckie w każda środę

Kod rabatowy PizzaPortal  – w każdą marcową środę dania azjatyckie (sushi, azjatyckie, indyjskie, chińskie, wietnamskie, tajskie)  10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/03/2017


Podziel się z innymi: