Dodatkowy rabat na przeceny

Z początkiem Nowego Roku mamy dla Was promocje, które ucieszą osoby noszące okulary. Ale nie tylko, bo jest to również propozycja dla tych, którzy nie potrzebują wspomagania wzroku, a jedynie jego ochrony.

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w Eyerim – doskonałe marki, światowej jakości producenci i ogromny wybór. To wszystko znajdziecie w niższych cenach w kolekcji Sale. Zniżki nawet do 60%.

Każdy, kto chciałby coś zmienić w swoim wyglądzie i zastanawia się nad zmianami, z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Tym bardziej, że mamy dla Was dodatkową zniżkę na wszystko, co jest dostępne na wyprzedaży w Eyerim.

Dodatkowy rabat 10% na okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, gogle narciarskie. Dla Niej i dla Niego – setki możliwości, które są już w okazyjnych cenach teraz jeszcze 10% tańsze po wpisaniu kodu rabatowego, który znajdziecie na naszej stronie.

Jeśli w Waszych postanowieniach noworocznych znalazł się punkt związany z wymianą starych okularów na nowe, możliwe, że już na samym początku to jedno będziecie mieć z głowy.

Nie zapominajcie też, że przed nami ferie zimowe, wyjazdy na narty, może trzeba się również zastanowić nad nowymi goglami. Te również znajdziecie w Eyerim, a wybrane modele również kupicie z dodatkową zniżką.

Zapraszamy już dziś, bo kod rabatowy będzie działał tylko do 6 stycznia. Nie przegapcie okazji.


10% rabatu przy zakupie 2 sztuk

Kod rabatowy Eyerim – kup 2 i zyskaj 10% rabatu. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/10/2017

5% rabatu na soczewki korekcyjne

Kod rabatowy Eyerim – soczewki 5% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Do 60% tańsze okulary na receptę

Promocja Eyerim – wybrane okulary w okazyjnych cenach.


Podziel się z innymi: