Druga sztuka gratis w Vistula

Nasza polska jesień ostatnio nas nie rozpieszcza. Dni są mokre i ponure, a w taką pogodę rzadko komu chce się wychodzić z domu.

Właśnie w takich momentach jesteśmy najbardziej zadowoleni z możliwości robienia zakupów w sklepach internetowych. Nawet ci, którzy normalnie są raczej sceptycznie nastawieni do kupownia online, zerkają w różne miejsca i zastanawiają się czy nie spróbować.

Zdecydowanie spróbować. Szczególnie wtedy, gdy można znaleźć doskonałe okazje, promocje i wyprzedaże. Dziś mamy dla Was propozycję, obok której nie można przejść obojętnie.

Vistula przygotowała dla wszystkich Panów bardzo korzystną ofertę na jesień i zimę. Przy zakupie kurtki, płaszcza lub swetra z kolekcji oznaczonej emblematem „Druga gratis”, na tańszy produkt zostanie naliczony rabat w wysokości 99,99%, czyli praktyczni otrzymacie go gratis. Pamiętajcie tylko, żeby w koszyku wpisać kod rabatowy, który możecie skopiować z naszej strony.


Do 70% taniej na zimowej wyprzedaży w Vistula

Promocja Vistula – tylko teraz: garnitury od 499,99 zł, marynarki od 249,99 zł, kurtki od 199,99 zł, koszule od 79,99 zł, swetry  od 79,99 zł, czapki, szale od 49,99 zł.

Do 60% taniej w Vistula

Promocja Vistula –Private Sale: 30% zniżki na całą kolekcję, 40% zniżki na zakupy od 2000 zł, 50% zniżki przy zakupach od 4000 zł, 60% zniżki przy zakupach od 6000 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadania Konta Klienta i przystąpienie do programu lojalnościowego oraz pobranie aplikacji mobilnej.

Do 70% taniej w outlecie

Promocja Vistula – specjalna oferta na wybraną, męską modę.