Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najbardziej rozpoznawalnych świąt w ciągu roku.

Każdy wnuczek chce dać swoim dziadkom coś od serca.

Zazwyczaj wręczamy drobne upominki, chyba, że do prezentowego budżetu dorzucają coś nasi rodzice, lub składamy się na coś większego z rodzeństwem. Wiele sklepów internetowych specjalnie na tę okazję przygotowało promocje na produkty, które dzięki kodom rabatowym kupicie dużo taniej!

Mam dla Was kilka propozycji drobiazgów, ale również czegoś z wyższej półki.

Cała rodzina bardzo chętnie spotyka się przy babcinym stole i zajadając się ciastem opowiada sobie różne historie.

Wysokiej jakości kawa lub herbata to zawsze mile widziane i przydatne prezenty, gdyż jedno rodzinne spotkanie wystarczy, żeby szafki kuchenne zostały opróżnione z zapasów. Całość jest zazwyczaj opakowana w elegancką puszkę, a to stanowi kolejny upominek!

Do kompletu, by zaoszczędzić na wysyłce i zyskać kolejne grosze, warto dokupić coś słodkiego. Czekoladki wywołują uśmiechy na twarzach babci i dziadka nawet, jeśli sami nie mogliby ich skosztować (no cóż, w podeszłym wieku nie każdy może jeść absolutnie wszystkiego). Słodkie przekąski trafiają w ręce wnuków i powodują tym wiele radości.

Czekolada może być nawet bardzo elegancka! W sklepie Chocobox nie tylko spersonalizujesz bombonierkę, ale również kupisz coś oryginalnego, na przykład … czekoladowy pantofelek!

W ofercie bdsklep.pl możesz skomponować własny zestaw prezentowy w cenach 59 – 299 złotych, w zależności od wybranego wariantu. Składają się one zazwyczaj z różnych kaw, herbat, czekolad, win oraz suszonych owoców.

Dorośli, często zabiegani, albo po prostu chcący wyskoczyć na jeden wieczór do kina lub na romantyczną kolację, o ile pozwala na to zdrowie dziadków, chętnie zostawiają u nich swoje pociechy. Jeśli zdarzają się takie sytuacje, warto pamiętać o podziękowaniu – nie tylko takim rzuconym po cichu w słowach: „dzięki, Mamo”, kiedy odbieramy zostawione na noc dzieciaki. Dzień Babci i Dzień Dziadka to świetna okazja, by wyrazić swoją wdzięczność!

Przy takiej okazji można wysilić się i kupić coś droższego, na przykład kosz prezentowy (jak ten zaprezentowany powyżej), voucher na romantyczną kolację, komplet pościeli, albo okulary.

Do 1.03.16. trwa ciekawa promocja w sklepie kodano.pl, gdzie przy zakupie jednej pary okularów marki Loretto, dostajemy drugą oprawkę za 1 zł. Przy okazji okulary te są objęte roczną gwarancją, a w razie, gdyby coś nie pasowało, mamy aż 30 dni na darmowy zwrot lub wymianę towaru!

Każdy dziadek prawdopodobnie ucieszyłby się z wysokojakościowego trunku! Butelka dobrego wina jest zawsze wskazana na prezent, tym bardziej, że dobrym argumentem do wypicia lampki wina jest jego prozdrowotne działanie! Czerwone wino (oczywiście pite z umiarem) poprawia nastrój, neutralizuje wolne rodniki, poprawia wydolność układu pokarmowego, a nawet chroni przed miażdżycą, zakrzepami i zawałami serca!Natalia Gładczak