Linia ProVoke 20% taniej

Dla każdej fanki kosmetyków doskonałej polskiej marki. Tylko przez 3 dni możliwość zakupów kosmetyków do makijażu w niższych cenach.

Linii ProVoke nie trzeba przedstawiać żadnej dbającej o swój wygląd kobiecie. Najlepszej jakości kosmetyki do makijażu Dr Irena Eris są znane i cenione w naszym kraju już od długiego czasu.

Chcesz podreperować stan zapasów w swojej kosmetyczce i zaoszczędzić trochę pieniędzy? Teraz jest świetny moment, aby to uczynić. Tylko przez trzy dni, od 8 do 10 listopada wszystkie kosmetyki z linii ProVoke w sklepie Eris są tańsze o 20%.

To doskonały moment, aby dokonać rewizji wśród swoich zapasów i zdecydować, co należy uzupełnić. To również okazja, aby pomyśleć o zbliżających się świętach i prezentach, a może nawet zastanowić się nad tym, co będzie potrzebne na sylwestrowe wyjście.

W linii kosmetyków ProVoke znajdziesz wszystko, co może być potrzebne, aby Twoja uroda nabrała pełnego blaski: cienie, podkłady, korektory, pudry, róże, rozświetlacze, maskary, kredki, eyelinery, pomadki. Wszystkie produkty 20% tańsze.

Tylko teraz możesz zaszaleć i oszczędzić na swoich kosmetykach do makijażu.


Mini kosmetyk Tonujący Krem Antyrodnikowy SPF 50+ w prezencie

Promocja Dr Irena Eris – przy zakupie min. 1 dowolnego kosmetyku z linii Dr Irena Eris FACE ZONE lub EYES ZONE.

20% tańsze fluidy ProVoke

Promocja Dr Irena Eris – wszystkie fluidy ProVoke z serii Hydrogenic 20% taniej.

Ważne do dnia: 29/03/2017

25% tańsze kosmetyki Hydrogenic

Promocja Dr Irena Eris – wszystkie kosmetyki z serii Hydrogenic 25% taniej.

Ważne do dnia: 29/03/2017


Podziel się z innymi: