Kosmetyki i prezenty w specjalnej odsłonie

Znacie i lubicie beGLOSSY? Tak, to z pewnością wspaniałe miejsce dla każdej kobiety. Nie tylko wiele kosmetyków i wspaniałych produktów, ale też niesamowite niespodzianki każdego miesiąca w Twoim domu. A która kobieta nie lubi być zaskakiwana? To również możliwość spróbowania i przetestowania artykułów wielu różnych marek. Sprawdzenia i wybrania dla siebie najbardziej pasujących kosmetyków.

Pudełko beGLOSSY jest już samo w sobie fantastyczną atrakcją i pełnym zaskoczenia upominkiem. Kosmetyczne nowinki, przydatne produkty, po które może by się nie sięgnęło, gdyby nie było możliwości ich wcześniejszego spróbowania.

Na tym jednak nie koniec. Mamy dla wszystkich miłośniczek dobrych kosmetyków dodatkową, zaskakującą promocję od beGLOSSY. Wpisujcie kody rabatowe i do swoich zakupów dodawajcie dodatkowe prezenty. W zależności od tego, co i za ile zdecydujecie się zamówić, możecie skorzystać z różnych prezentów:

Doskonała propozycja, żeby wzbogacić swoją kosmetyczkę i wypróbować jeszcze jakiś nowych kosmetyków. Bo tego żadna kobieta nie ma zbyt wiele. Zerknij do beGLOSSY już dziś i zafunduj sobie jakąś niespodziankę z dodatkowym prezentem.


5% rabatu na wszystkie kosmetyki

Kod rabatowy  beGLOSSY - wszystkie kosmetyki 5% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy  boxów i edycji specjalnych.

Ważne do dnia: 31/10/2017

15% rabatu na pierwszy box

Kod rabatowy  beGLOSSY - Twoje pierwsze pudełko 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/10/2017

GoldenBox w beGlossy

Promocja beGLOSSY - dla kobiet, które chcą poznawać kosmetyki z najwyższej półki. W każdym pudełku co najmniej 6 mini kosmetyków najlepszych marek o wartości przekraczającej 250 zł.


Podziel się z innymi: