Prezenty dla dzieci w Agito

Poszukujecie prezentu dla dziecka na Mikołajki? Jeśli tak, to wspaniałą ofertę przygotowało Agito.

Nawet do 70% tańsze zabawki dla chłopców i dziewczynek.

Duży wybór i doskonałe ceny klocków, gier i puzzli.

Dla dziewczynek lalki, dla chłopców pojazdy, a dla najmłodszych zabawki Chicco, Fisher Price, przytulanki i zabawki edukacyjne.

Do tego figurki ulubionych dziecięcych bohaterów oraz rowerki, rolki, hulajnogi, akcesoria na basen, i do gier zespołowych lub rodzinnych.


Do 50% taniej - Centrum prezentowe eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  telewizory, elektronika, foto, gaming, produkty do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, małe i duże AGD, laptopy, komputery, peryferia, sport i motoryzacja, telefony, tablety, akcesoria, zabawki i inne produkty dla dzieci nawet za połowę ceny. Zobacz inspiracje prezentowe!

Ważne do dnia: 21/12/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Do 50% taniej wszystko do domu

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – deski do prasowania, suszarki, mopy, szczotki, wkłady, kosze, pojemniki, pieluchy dla dzieci, kosmetyki dla niej i  dla niego, środki do prania, i czyszczenia, preparaty do pielęgnacji tkanin i inne nawet do 50% taniej. Dostawa gratis.