Ustrzel okazję

Listopadowe okazje w Agito to kolejna już tegoroczna propozycja sklepu, dzięki której można kupić dużo taniej wiele produktów zarówno do domu, jak i dla dziecka, elektroniki czy kosmetyków.

Bardzo szeroka oferta, na którą składają się artykuły AGD, zarówno drobne, jak i duże, akcesoria do samochodów, wiele produktów dla dzieci (można z pewnością już pomyśleć o prezentach pod choinkę), wiele kosmetyków i perfum oraz artykuły niezbędne do uprawiania sportu i turystyki.

Nie brakuje również komputerów, tabletów, telefonów i konsol – i tutaj także znajdzie się sporo pomysłów na świąteczne prezenty.

Promocja trwała do 6 listopada.


Do 50% taniej - Centrum prezentowe eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  telewizory, elektronika, foto, gaming, produkty do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, małe i duże AGD, laptopy, komputery, peryferia, sport i motoryzacja, telefony, tablety, akcesoria, zabawki i inne produkty dla dzieci nawet za połowę ceny. Zobacz inspiracje prezentowe!

Ważne do dnia: 21/12/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Do 50% taniej wszystko do domu

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – deski do prasowania, suszarki, mopy, szczotki, wkłady, kosze, pojemniki, pieluchy dla dzieci, kosmetyki dla niej i  dla niego, środki do prania, i czyszczenia, preparaty do pielęgnacji tkanin i inne nawet do 50% taniej. Dostawa gratis.